Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 травня, 08:56:07

Державна підтримка галузі тваринництва

16.02.2013   09:55Агенцiя

Чернігівщина отримала 1,76 мільйонів гривень для погашення кредиторської заборгованості по цільових програмах, що фінансуються в межах державної підтримки галузі тваринництва. Про це з посиланням на оперативні дані повідомили в прес-службі Департаменту агропромислового розвитку ОДА.

З державного бюджету на рахунки територіальних органів Держказначейства надійшли кошти для компенсації кредиторської заборгованості по таких напрямках: надання спеціальної бюджетної дотації за збереження і утримання молодняку великої рогатої худоби та часткове відшкодування витрат на закупівлю установки індивідуального доїння. Найближчим часом суми відшкодувань будуть розподілені між селянами, які скористалися даними програмами.

Так, за рахунок цих коштів селянські родини області отримають відшкодування за закуплені доїльні установки вітчизняного виробництва на суму 134,1 тисячі гривень. Ще 1626,1 тисяч гривень отримають власники особистих селянських господарств за утримання та збереження молодняка великої рогатої худоби.

У 2012 році по даних програмах на Чернігівську область було спрямовано понад 4,3 мільйона гривень.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:45

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 24 травня до 8:00 25 травня 2020 року.

З 25 травня відкрито сезон рибальства на річках Дніпро та Сож

З 25 травня відкрито сезон рибальства на річках Дніпро та Сож 08:27

25 травня 2020 року закінчується нерестова заборона на вилов риби на р. Дніпро та р. Сож.

За неправдиве повідомлення про замінування особу засудили до 4 років ув’язнення

За неправдиве повідомлення про замінування особу засудили до 4 років ув’язнення 08:05

Чотири роки ув’язнення просив прокурор для уродженця Городнянського району області, якого обвинувачували у неправдивому повідомленні про замінування.

За добу поліція вилучила з незаконного обігу ручну гранату і майже три сотні набоїв

За добу поліція вилучила з незаконного обігу ручну гранату і майже три сотні набоїв 07:52

В результаті профілактичних заходів, спрямованих на припинення незаконного обігу зброї і вибухівки, правоохоронці вилучили в різних частинах області значну кількість боєприпасів.

25 травня - День філолога

25 травня - День філолога 07:40

Філологія одна з найцікавіших наук, яка включає в себе цілу сукупність наукових напрямків, що вивчають нашу багату культурну спадщину, виражену як в літературній творчості, так і в мовній культурі.