Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 червня, 12:03:40

Про роботу ліфтового управління у Чернігові

14.02.2013   08:19

Про роботу ліфтового управління №5 приватного акціонерного товариства "Отіс" у 2012 році” на розширеній міській нараді інформував начальник Олександр Лапкіс.

На сьогоднішній день діє понад 20 нормативно-правових актів щодо ліфтів, які найчастіше суперечать одне одному, зазначив О. Лапкіс. На його думку, їх необхідно привести у відповідність до європейських норм експлуатації ліфтів.

Зокрема, найбільш актуальна проблема – це обмеження експлуатації ліфтів 25-роками. Адже, зупинка ліфта за терміном експлуатації, а не за технічним станом, вважає начальник підприємства, не доречна. Необхідно законодавчо переходити на систему планово-попереджувальних ремонтів. Крім того, він зазначив, що на виконання вказаної Програми щодо зупинки всіх ліфтів, які відпрацювали 25 років, в Україні знадобиться 5-6 млрд. грн. Для Чернігова на сьогодні потрібно 24 млн. грн., й кожного року витрати збільшуються, адже ліфтовий парк старіє.

З 1 січня 2013 року на баланс підприємства передані ліфти ЖЕУ-2. За словами начальника підприємства, найбільша проблема підприємства – велика заборгованість за технічне обслуговування і капітальний ремонт. Ціни за технічне обслуговування ліфтів були складені у 2007 році, отже це негативно впливає на технічний та естетичний стан ліфтів міста.

О. Лапкіс також навів дані соціологічного опитування, проведеного Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень щодо якості роботи ліфтів у чернігівських будинках. Серед опитаних 57 % оцінили роботу ліфтів як добру, 26 % - як задовільну, погану – 7 %, вкрай незадовільну – 5 %, відмінну – 3 %, не визначились – 2 %.

Останні новини Чернігівщини

 Воєнні будні та нинішні проєкти чернігівського художнього музею ім. Ґалаґана

Воєнні будні та нинішні проєкти чернігівського художнього музею ім. Ґалаґана 11:57

Війна вплинула на всі галузі життя і на культурну також. Це виявляться не лише в тому, що з’являються патріотичні пісні, відео і фільми, а й у тому, як «почуваються» заклади культури.

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 28 червня

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 28 червня 11:44

У Чернігівській області 28 червня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.

 Ворог випустив ввечері по прикордонню Чернігівщини 39 снарядів Ворог випустив ввечері по прикордонню Чернігівщини 39 снарядів

Ворог випустив ввечері по прикордонню Чернігівщини 39 снарядів Ворог випустив ввечері по прикордонню Чернігівщини 39 снарядів 11:40

Напередодні увечері на прикордонні Чернігівської області зафіксували до 39 вибухів, вогонь вівся з території брянської області російської федерації.

За добу на Чернігівщині виявлено 413 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 29 червня

За добу на Чернігівщині виявлено 413 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 29 червня 11:17

За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 26 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 413 таких предметів.

 «Північний форпост» – як обороняли Чернігівщину

«Північний форпост» – як обороняли Чернігівщину 10:02

«Північний форпост. Чернігівський напрямок, 2022». Нове видання з історії війни сучасності презентували у Чернігові.