Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 червня, 12:00:42

Податкові міліціонери Чернігівщини дбають не лише про бюджет, але й про здоров’я споживачів

19.11.2011   11:08Агенцiя

З початку року працівники податкової міліції Чернігівщини виявили 26 підпільних цехів з виробництва товарно-матеріальних цінностей, у двох з них – виробляли фальсифіковані алкогольні напої.

Вартість вилученої сировини та незаконно виготовленої підакцизної продукції становить 2,9 млн. грн.
Стали практикою рейди податківців спільно з іншими контролюючими структурами. Разом з митницею та іншими правоохоронними і контролюючими органами вилучено незаконно ввезених товарів на загальну суму 11,8 млн. грн.. З них підакцизних товарів – на 1,9 млн. грн. та продовольчих товарів – на 1,4 млн. грн.

Звісно, підпільно ввезена продукція може бути не лише сумнівної якості, але й становити загрозу для здоров’я споживачів, оскільки ніхто не переймався її відповідністю навіть елементарним санітарним вимогам. Таких ділків цікавить не здоров’я споживачів, а вміст власного гаманця.

У боротьбі з незаконним обігом підакцизних товарів податкова міліція протягом десяти місяців виявила 24 злочини, які караються за ст. 204 Кримінального кодексу України, у тому числі 22 – за ч. 3 ст. 204 КК України. З них 2 злочини пов’язані з незаконним виготовленням алкогольних напоїв з використанням обладнання, яке забезпечує масове виробництво таких товарів.

З незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 21,6 млн. грн., з них підакцизних товарів – на 5,5 млн. грн.
Зокрема, вилучено 303 декалітри лікеро-горілчаних виробів на 153 тис. грн., 4648 декалітрів спирту – більше, ніж на 3 млн. грн. та на 1,3 млн. грн. тютюнових виробів.

Відділ масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Громадська рада при ОДА провела своє друге засідання

Громадська рада при ОДА провела своє друге засідання 11:44

24 червня під головуванням Ігоря Москаленка відбулось друге засідання Громадської ради.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3074 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3074 особи 11:40

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 25 червня в області щеплено першою та другою дозою 59 748 людей.

Мала приватизація: депутати Чернігівської міськради від

Мала приватизація: депутати Чернігівської міськради від "Слуги Народу" пропонують віддати частину коштів громадам 11:28

У Верховній Раді України розглядають законопроекти щодо малої приватизації, які усувають штучні бюрократичні перешкоди і спрощують процедуру підготовки до приватизації об’єктів як державної, так і комунальної власності. Із вимогою якнайшвидше уважали цей пакет документів, передбачивши перерахування частину коштів від продажу у бюджет місцевих громад, виступили депутати фракції «Слуга Народу» у Чернігівській міській раді.

На Чернігівщині проживає 217 тис молодих людей

На Чернігівщині проживає 217 тис молодих людей 11:23

Щороку наприкінці першого літнього місяця відзначається всеукраїнське свято – День молоді.

Художник із Чернігівщини Сергій Шишко

Художник із Чернігівщини Сергій Шишко 11:20

25 червня минає 110 років з дня народження художника Сергія Федоровича Шишка (1911-1997), майстра пейзажу та натюрморту.