Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 02:57:20

Податкові міліціонери Чернігівщини дбають не лише про бюджет, але й про здоров’я споживачів

19.11.2011   11:08Агенцiя

З початку року працівники податкової міліції Чернігівщини виявили 26 підпільних цехів з виробництва товарно-матеріальних цінностей, у двох з них – виробляли фальсифіковані алкогольні напої.

Вартість вилученої сировини та незаконно виготовленої підакцизної продукції становить 2,9 млн. грн.
Стали практикою рейди податківців спільно з іншими контролюючими структурами. Разом з митницею та іншими правоохоронними і контролюючими органами вилучено незаконно ввезених товарів на загальну суму 11,8 млн. грн.. З них підакцизних товарів – на 1,9 млн. грн. та продовольчих товарів – на 1,4 млн. грн.

Звісно, підпільно ввезена продукція може бути не лише сумнівної якості, але й становити загрозу для здоров’я споживачів, оскільки ніхто не переймався її відповідністю навіть елементарним санітарним вимогам. Таких ділків цікавить не здоров’я споживачів, а вміст власного гаманця.

У боротьбі з незаконним обігом підакцизних товарів податкова міліція протягом десяти місяців виявила 24 злочини, які караються за ст. 204 Кримінального кодексу України, у тому числі 22 – за ч. 3 ст. 204 КК України. З них 2 злочини пов’язані з незаконним виготовленням алкогольних напоїв з використанням обладнання, яке забезпечує масове виробництво таких товарів.

З незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 21,6 млн. грн., з них підакцизних товарів – на 5,5 млн. грн.
Зокрема, вилучено 303 декалітри лікеро-горілчаних виробів на 153 тис. грн., 4648 декалітрів спирту – більше, ніж на 3 млн. грн. та на 1,3 млн. грн. тютюнових виробів.

Відділ масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини