Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 липня, 09:19:44

Міські податківці провели сеанс телефонного зв’язку “гаряча лінія”

19.11.2011   10:29Агенцiя

Яка ставка земельного податку за земельну ділянку для ведення садівництва?

Відповідно до Податкового кодексу України ставка земельного податку з одного гектара сільськогосподарських угідь встановлюється у відсотках від їх грошової оцінки у розмірі 0,03 для багаторічних насаджень.

У які терміни сплачується земельний податок громадянами?

Податок фізичними особами сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення – рішення.

З якого моменту сплачується орендна плата за земельну ділянку?

Відповідно до Закону України “Про оренду землі” право оренди та орендна плата сплачується з моменту державної реєстрації договору оренди земельної ділянки.

Чи може податкове повідомлення – рішення про визначення суми грошових зобов’язань бути скасованим контролюючим органом?

Відповідно до Податкового кодексу України податкове повідомлення – рішення про визначення суми грошового забезпечення платника податків або будь яке інше рішення контролюючого органу може бути скасоване контролюючим органом вищого рівня під час проведення процедури його адміністративного оскарження та в інших випадках у разі встановлення невідповідності таких рішень актам законодавства.

Куди платники податків повинні подати скаргу у разі незгоди з неправомірно визначеною сумою грошового зобов’язання або рішенням контролюючого органу?

У разі коли платник податків вважає, що контролюючий орган неправильно визначив суму грошового зобов’язання або прийняв будь – яке інше рішення, що суперечить законодавству або виходить за межі повноважень контролюючого органу, встановлених Кодексом або іншими законами України, він має право звернутися до контролюючого органу вищого рівня із скаргою про перегляд цього рішення.

У який термін подається скарга платника податків на податкове повідомлення – рішення про визначення грошових зобов’язань?

Скарга подається до контролюючого органу вищого рівня у письмовий формі (та у разі потреби – з належним чином засвідченими копіями документів, розрахунками та доказами, які платник податків вважає за потрібне надати з урахуванням вимог Кодексу) протягом 10 календарних днів що настають за днем отримання платником податків податкового повідомлення – рішення або іншого рішення контролюючого органу, що оскаржується.

ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

Нафтогаз допомагає лікарням Чернігівщини в боротьбі з коронавірусом

Нафтогаз допомагає лікарням Чернігівщини в боротьбі з коронавірусом 09:11

АТ «Укргазвидобування», що входить до Групи Нафтогаз, профінансувало та безкоштовно відвантажило медичне обладнання для 11 медичних закладів Чернігова та області.

Українець за спробу підкупити прикордонників отримав ще одну кримінальну справу

Українець за спробу підкупити прикордонників отримав ще одну кримінальну справу 09:00

У міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі» на виїзд з України прибув мікроавтобус «MERSEDES».

Скеровано до суду обвинувальний акт за шахрайство в мережі Інтернет

Скеровано до суду обвинувальний акт за шахрайство в мережі Інтернет 08:50

Завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст. 190 КК України (заволодіння чужим майном, шляхом обману (шахрайство), шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки).

Прилуцька поліція затримала чоловіка, який заволодів автомобілем

Прилуцька поліція затримала чоловіка, який заволодів автомобілем 08:48

Чоловіка, який незаконно заволодів автомобілем "Форд ескорт" в райцентрі, співробітники Прилуцького відділу поліції оперативно затримали біля приміського села.

Визначено кращих начальників караулів підрозділів ДСНС

Визначено кращих начальників караулів підрозділів ДСНС 08:44

3 липня на базі спортивно-оздоровчого комплексу Управління ДСНС України у Чернігівській області відбувся відбірковий етап конкурсу "Кращий начальник караулу".