Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 липня, 06:57:08

Про підсумки фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств обласної ради

11.02.2013   12:59

У конференц-залі будинку засідань обласної ради відбувся семінар-нарада з керівниками та спеціалістами комунальних підприємств облради, які перебувають у сфері підпорядкування управління комунального майна. Провів нараду начальник управління Володимир Сидоренко.

У ході її роботи було розглянуто питання про підсумки фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств обласної ради за 2012 рік та про вжиття необхідних заходів щодо виконання показників фінансових планів І кварталу поточного року. З відповідною інформацією перед присутніми виступив начальник аналітичного відділу управління комунального майна Володимир Рябчун. Він зазначив, що станом на 1 січня 2013 року у сфері підпорядкування управління комунального майна обласної ради перебували 17 комунальних підприємств Чернігівської обласної ради, 3 з яких були в стадії ліквідації.

Середня заробітна плата одного працюючого з початку року збільшилася на 236 грн. і становила 2 660 грн.

За 2012 рік обсяги виробленої продукції (наданих послуг, товарообігу) сягають 335 млн. 974 тис. грн.

Загальна сума чистого доходу від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) по всіх комунальних підприємствах за звітний період становить 330 млн. 381 тис. грн.

За звітний період всіма комунальними підприємствами до обласного бюджету було перераховано 4 млн. 212 тис. грн.

Також про роботу комунальних підприємств за минулий рік звітували: генеральний директор КП «Ліки України» Світлана Пасталиця, директор КП «Чернігівоблагроліс» Іван Донець, директор Чернігівського міжміського бюро технічної інвентаризації - Леонід Сахневич, Ніжинського МБТІ – Ніна Охрімюк, Прилуцького МБТІ – Микола Зюзь та Новгород-сіверського МБТІ – Наталія Магоня, директор КП «Редакція газети "Деснянська правда» Леонід Ісаченко та інші.

Підсумовуючи семінар-нараду, Володимир Сидоренко відзначив позитивну динаміку в цілому роботи комунальних підприємств, зупинився на проблемах деяких підприємств, а також окреслив перспективи і завдання, необхідні для покращання їх фінансово-господарської діяльності. 

Останні новини Чернігівщини

Білоруси – де ви? 13:06

«Білоруська влада продовжує надавати допомогу Росії у веденні війни проти України. За нашими даними, минулого тижня противник двома залізничними ешелонами відправив чергову партію боєприпасів для потреб окупаційних військ Росії», – заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов.

Перша зустріч у рамках проекту «Чернігів - #МістоСили» відбулася

Перша зустріч у рамках проекту «Чернігів - #МістоСили» відбулася 12:56

Близько двох десятків чернігівців чаювали в «козацькому» храмі Св. Катерини та ділилися, що допомогло їм пережили активну фазу бойових дій. А настоятель, о. Роман Кіник, підготував для присутніх коротенький екскурс в історію храму та розповів, як громада ПЦУ пережила цей складний час.

За добу на Чернігівщині виявлено 204 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 5 липня

За добу на Чернігівщині виявлено 204 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 5 липня 12:47

Триває розмінування території області. За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 23 рази залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 204 такі предмети.

Як рашисти боролися з птахофабрикою у Городнянській громаді

Як рашисти боролися з птахофабрикою у Городнянській громаді 12:33

Пекурівка на Городнянщині відома як центр старостинського округу, до якого також входить сусідня Політрудня, а ще - як місце, де здійснюють свою діяльність ТОВ Торговий Дім "Ратібор" та СВК "Зоря", які працюють в тісному симбіозі з ПрАТ "Городнянський комбікормовий завод".

У Коропі відбудеться благодійний ярмарок на підтримку захисників України

У Коропі відбудеться благодійний ярмарок на підтримку захисників України 09:57

Найближчої середи, 6 липня, у Коропі (неподалік ринку) відбудеться благодійний ярмарок.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини