Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 липня, 07:22:56

За спожиті житлово-комунальні послуги населенню Чернігівщини було сплачено 698,7 млн.грн., що становить 96,9% нарахованих сум

11.02.2013   08:09

Оплата населенням Чернігівської області житлово-комунальних послуг та електроенергії у 2012 році

У 2012 році за спожиті житлово-комунальні послуги населенню області було нараховано 721,3 млн.грн. Сплачено (з урахуванням погашення заборгованості минулих періодів) 698,7 млн.грн., що становить 96,9% нарахованих сум.

Найвищим рівень оплати був у Чернігівському районі (101,0%). Жителі міст Чернігів, Ніжин, Прилуки та інших районів сплатили менше нарахованих за рік сум. Найменший рівень оплати спостерігався в Прилуцькому районі (83,8%).

Середні нарахування на одного власника особового рахунку за житлово-комунальні послуги та електроенергію (з розрахунку 150 кВт/год на місяць) у грудні становили 472,59 грн.

На кінець грудня населення заборгувало за житлово-комунальні послуги 139,3 млн.грн. Найбільшу частку боргу становила заборгованість за газопостачання – 38,5%. Майже стільки ж припадало на централізоване опалення та гаряче водопостачання – 38,3%.

Середній термін заборгованості становив 2,3 місяця. У Н.-Сіверському, Носівському, Коропському районах він був найкоротшим (0,7-0,8 місяця), у Прилуцькому – найбільшим (4,4 місяці).

Борги за 3 місяці й більше мали: за вивезення побутових відходів – 33,8% власників особових рахунків, за централізоване опалення та гаряче водопостачання – 20,9%, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 18,5%, за централізоване водопостачання та водовідведення – 11,7%, за газопостачання – 9,1%.

Крім того, 8,8 млн.грн. становила заборгованість за електроенергію, а боржниками за 3 місяці й більше з цього виду послуг були 1,9% користувачів.

Останні новини Чернігівщини

Білоруси – де ви? 13:06

«Білоруська влада продовжує надавати допомогу Росії у веденні війни проти України. За нашими даними, минулого тижня противник двома залізничними ешелонами відправив чергову партію боєприпасів для потреб окупаційних військ Росії», – заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов.

Перша зустріч у рамках проекту «Чернігів - #МістоСили» відбулася

Перша зустріч у рамках проекту «Чернігів - #МістоСили» відбулася 12:56

Близько двох десятків чернігівців чаювали в «козацькому» храмі Св. Катерини та ділилися, що допомогло їм пережили активну фазу бойових дій. А настоятель, о. Роман Кіник, підготував для присутніх коротенький екскурс в історію храму та розповів, як громада ПЦУ пережила цей складний час.

За добу на Чернігівщині виявлено 204 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 5 липня

За добу на Чернігівщині виявлено 204 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 5 липня 12:47

Триває розмінування території області. За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 23 рази залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 204 такі предмети.

Як рашисти боролися з птахофабрикою у Городнянській громаді

Як рашисти боролися з птахофабрикою у Городнянській громаді 12:33

Пекурівка на Городнянщині відома як центр старостинського округу, до якого також входить сусідня Політрудня, а ще - як місце, де здійснюють свою діяльність ТОВ Торговий Дім "Ратібор" та СВК "Зоря", які працюють в тісному симбіозі з ПрАТ "Городнянський комбікормовий завод".

У Коропі відбудеться благодійний ярмарок на підтримку захисників України

У Коропі відбудеться благодійний ярмарок на підтримку захисників України 09:57

Найближчої середи, 6 липня, у Коропі (неподалік ринку) відбудеться благодійний ярмарок.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини