Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 червня, 11:10:25

Автобусний конвеєр поновлює роботу

09.02.2013   17:15Агенцiя

Від 11 лютого ПРаТ “Чернігівський автозавод” поновлює виробництво автобусів. Керівник підприємства Валерій Купцов повідомив, що після січневого простою, пов’язаного з відсутністю коштів для закупівлі комплектуючих, завод починає працювати.

Зупинка була зумовлена боргами держави за вже відвантажену продукцію.

Тепер з’явилася можливість придбати необхідні комплектуючі, і від 4 лютого служби заводу почали підготовку до його роботи, а наступного тижня запрацює конвеєр. Планується вийти після простою на обсяг 40 автобусів на місяць.

Поновлення після простою роботи “ЧАЗу” – позитивний фактор. До 1 січня на заводі працювало 750 працівників, а це не тільки матеріальне забезпечення працівників і членів їхніх родин, але й надходження до міського бюджету. Адже 750 людей з офіційною зарплатою дають відчутні надходження і до бюджету, і до Пенсійного фонду.

http://vid.cn.ua/content/view/8136/65/

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові провели «Турнір Незламних» серед учасників бойових дій 10:50

У Чернігові днями провели футбольний «Турнір Незламних» серед учасників бойових дій. Його організували Чернігівська обласна асоціація футболу спільно з ГО «Платформа підтримки героїв».

Поліцейські оперативно розшукали зниклого 8-річного хлопчика з Бахмача 10:15

21 червня до поліції надійшло повідомлення про зникнення дитини, 2017 року народження, в м. Бахмач Ніжинського району

Передано 3,7 мільйони гривень. Підтримка від Чернігівської обласної прокуратури для 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ 17:29

Чернігівською обласною прокуратурою за результатами досудового розслідування та в ході реалізації повноважень щодо укладення угоди про визнання винуватості з обвинуваченим, забезпечено перерахування останнім на рахунки 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ в добровільному порядку «донатів» на загальну суму 3,7 млн грн.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини