Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 липня, 08:55:09

Основні причини смертності від побутового травматизму. СТАТИСТИКА

09.02.2013   09:32

Упродовж 2012 р. в Чернігівський області 1168 осіб загинули від отриманих побутових травм.

Чверть смертей трапилася в результаті навмисних самоушкоджень (294 випадки), кількість яких порівняно з 2011 роком зменшилася на 18,6%.

Наступною за розповсюдженістю причиною смерті є випадкові отруєння алкоголем – 197 осіб (17% загиблих у побуті), що менше на 1%, ніж у 2011 році.

Третє місце належить нещасним випадкам, пов’язаним із транспортом – 157 осіб, або 13,4%. Із загальної кількості загиблих в результаті дорожньо-транспортних пригод 38% становили пішоходи.

Значна кількість людей гине від нещасних випадків, спричинених дією диму, вогню та полум’я (98 осіб, у т.ч. двоє дітей віком до 15 років) та випадкових утоплень та занурень у воду під час перебування у відкритій водоймі та внаслідок падіння у відкриту водойму (74 особи, у т.ч. четверо дітей). Від випадкових отруєнь (крім алкогольних) загинуло 25 осіб, з яких четверо отруїлися грибами.

У порівнянні з 2011 роком відбулося суттєве зменшення кількості загиблих від нещасних випадків, пов’язаних з дією низької зовнішньої температури (на 73,4%). Зменшилася кількість смертей від нещасних випадків, спричинених дією електричного струму, – на 14,3%, від нещасних випадків, пов’язаних з падіннями, – на 13,6%, внаслідок нападу з метою вбивства чи нанесення ушкодження – на 12,5%.

У той же час збільшилася на 20,2% кількість загиблих в результаті випадків ушкодження з невизначеним наміром.

Останні новини Чернігівщини

Скеровано до суду обвинувальний акт за шахрайство в мережі Інтернет

Скеровано до суду обвинувальний акт за шахрайство в мережі Інтернет 08:50

Завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст. 190 КК України (заволодіння чужим майном, шляхом обману (шахрайство), шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки).

Прилуцька поліція затримала чоловіка, який заволодів автомобілем

Прилуцька поліція затримала чоловіка, який заволодів автомобілем 08:48

Чоловіка, який незаконно заволодів автомобілем "Форд ескорт" в райцентрі, співробітники Прилуцького відділу поліції оперативно затримали біля приміського села.

Визначено кращих начальників караулів підрозділів ДСНС

Визначено кращих начальників караулів підрозділів ДСНС 08:44

3 липня на базі спортивно-оздоровчого комплексу Управління ДСНС України у Чернігівській області відбувся відбірковий етап конкурсу "Кращий начальник караулу".

4 липня - День Національної поліції України

4 липня - День Національної поліції України 08:23

Це одне з нових офіційних державних і професійних свят України. Воно з’явивлося в Національному Календарі 9-го грудня 2015-го року.