Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 березня, 01:59:43

На Чернігівщині відвідувачі Центрів обслуговування платників податків отримали понад 140 тисяч послуг

01.02.2013   18:18Агенцiя

Протягом минулого року в інспекціях та відділеннях Чернігівщини відкрито сімнадцять центрів обслуговування платників податків.

В них податківці  надали своїм клієнтам понад 140 тисяч послуг. Це реальний крок до наближення якості надання послуг до рівня світових стандартів.

Як повідомили у секторі забезпечення доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадян ДПС у Чернігівській області, до роботи у сервісних центрах було залучено 285 фахівців податкової служби. Вони надали понад 100 тисяч адміністративних послуг (видача довідок, патентів, свідоцтв тощо).

Понад 5,5 тисяч платників податків області отримали 8,9 тисяч ключів електронного цифрового підпису, які безкоштовно видає акредитований Центр сертифікації електронних ключів. Також платникам надано понад 34 тисячі консультацій (19 тисяч – усних, 15 тисяч – у телефонному режимі).

Відвідувачі Центрів  обслуговування платників податків мали можливість одержати широкий спектр послуг - щодо адміністрування та сплати податків і зборів, проведення контрольно-перевірочної роботи, погашення податкового боргу. А також отримували практичну допомогу при заповненні податкової звітності тощо.
У центрах обладнані окремі віконця для приймання податкової звітності, видачі дозвільних документів та довідок, приймання вхідної кореспонденції, зали для надання консультацій тощо. Крім того, тут видавали безкоштовні бланки податкової звітності, копіювали документи.

На допомогу платникам  у центрах обслуговування оформлені стенди зі зразками заповнення заяв, декларацій та податкової звітності, інформацією щодо ставок єдиного податку, номерів телефонів «Пульсу податкової» та інформаційно-довідкового департаменту ДПС України тощо. Для платників податків підготовлено 368 видів друкованої продукції накладом  майже 37 тисяч.

Як свідчить відгуки відвідувачів, з відкриттям центрів обслуговування платників податків підвищилася якість надання послуг.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у області

Останні новини Чернігівщини

Автопарк Чернігівщини поповнився на 6 шкільних автобусів 12:59

Волонтери Львівщини доставили з Польщі для Чернігівщини 6 автобусів.

Замість «грошової допомоги» громадянка втратила понад 32 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахрайської схеми в Інтернеті 12:28

Поліцейські закликають громадян не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах.

Чотири громади області приєдналися до швейцарсько-українського проєкту DECIDE 11:07

Чернігівська область стала п'ятим регіоном-партнером швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».