Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 02:07:01

На Чернігівщині відвідувачі Центрів обслуговування платників податків отримали понад 140 тисяч послуг

01.02.2013   18:18Агенцiя

Протягом минулого року в інспекціях та відділеннях Чернігівщини відкрито сімнадцять центрів обслуговування платників податків.

В них податківці  надали своїм клієнтам понад 140 тисяч послуг. Це реальний крок до наближення якості надання послуг до рівня світових стандартів.

Як повідомили у секторі забезпечення доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадян ДПС у Чернігівській області, до роботи у сервісних центрах було залучено 285 фахівців податкової служби. Вони надали понад 100 тисяч адміністративних послуг (видача довідок, патентів, свідоцтв тощо).

Понад 5,5 тисяч платників податків області отримали 8,9 тисяч ключів електронного цифрового підпису, які безкоштовно видає акредитований Центр сертифікації електронних ключів. Також платникам надано понад 34 тисячі консультацій (19 тисяч – усних, 15 тисяч – у телефонному режимі).

Відвідувачі Центрів  обслуговування платників податків мали можливість одержати широкий спектр послуг - щодо адміністрування та сплати податків і зборів, проведення контрольно-перевірочної роботи, погашення податкового боргу. А також отримували практичну допомогу при заповненні податкової звітності тощо.
У центрах обладнані окремі віконця для приймання податкової звітності, видачі дозвільних документів та довідок, приймання вхідної кореспонденції, зали для надання консультацій тощо. Крім того, тут видавали безкоштовні бланки податкової звітності, копіювали документи.

На допомогу платникам  у центрах обслуговування оформлені стенди зі зразками заповнення заяв, декларацій та податкової звітності, інформацією щодо ставок єдиного податку, номерів телефонів «Пульсу податкової» та інформаційно-довідкового департаменту ДПС України тощо. Для платників податків підготовлено 368 видів друкованої продукції накладом  майже 37 тисяч.

Як свідчить відгуки відвідувачів, з відкриттям центрів обслуговування платників податків підвищилася якість надання послуг.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у області

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати "смоляне озеро" у Чернігові 14:15

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокурора про визнання протиправною бездіяльності Чернігівської міської ради і зобов’язав ліквідувати так зване «смоляне озеро».

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року 14:03

Компанія ABInBevEfes Україна, створена в результаті об’єднання одного із найбільших в світі виробника пива Anheuser-Busch InBev (AB InBev) і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв з провідними позиціями Anadolu Efes, підбила підсумки роботи за перший квартал 2021 року.

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення 13:37

День пам’яті та примирення та День перемоги нагадують всьому світу про страшну катастрофу і є застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.