Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 червня, 01:14:38

Електронна РРО - звітність - роз'яснення

01.02.2013   10:03

Останні зміни в оподаткуванні стали предметом обговорення на засіданні "круглого столу", який провели міські податківці спільно із завідувачем сектору контролю за проведенням готівковими розрахунками управління податкового контролю ДПС в Чернігівській області І.І.Єсіпенком, представниками сервісних служб міста та підпрємцями.

Міські податківці та суб'єкти господарювання, зокрема, обговорили потенційні законодавчі ініціативи, які мають вдосконалити адміністрування податків, уніфікувати підходи до обліку тощо.

Першим етапом покращення послуг для платників податків - є впровадження  податковою службою можливості подання податкової звітності в електронному вигляді.
З нового року органи ДПС перейшли на приймання в електронному вигляді інформації з РРО. Передбачено запровадження електронної контрольної стрічки РРО та модемів, призначених для передачі копій сформованих РРО розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, що містяться на контрольній стрічці у пам'яті РРО або у приєднаних до них модемів.

Відкриваючи захід начальник ДПІ у м. Чернігові ДПС Федір Уляненко наголосив на тому, що створення контрольної стрічки в електронній формі є інновацією у застосуванні РРО. "Впровадження контрольної стрічки в електронній формі є позитивною тенденцією до спрощення документообігу. По-перше, це надасть можливість суб'єктам господарювання не друкувати на папері і не зберігати протягом 3 років паперову контрольну стрічку РРО, а по-друге дозволить їм, у разі використання сучасної касової техніки, не подавати щомісячно звітність про використання РРО до органу ДПС", - наголосив податківець.

Обговорювалися практичні питання щодо передачі копій розрахункових документів сформованих РРО.

Користувачам касової техніки було рекомендовано звертатися до центрів сервісного обслуговування або виробників реєстраторів розрахункових операцій щодо проведення ними відповідного доопрацювання даної моделі у термін до 01.07.2013 р.

Не оминули і таке питання, як застосування РРО на торгівельних місцях, розташованих у місцевості, де немає стійкого Інтернет - зв'язку. Роз'яснено, що такі питання вирішуються безпосередньо з інформаційними еквайєрами, перелік яких розміщено на сайті ДПСУ. Інформаційний еквайєр - це учасник платіжної системи Національної системи масових електронних платежів з обмеженими функціями, який надає суб'єктам господарювання послуги з технічної підтримки, інформаційного обслуговування згідно із технологією зберігання та збору РРО для органів ДПС. Він отримав від Нацбанку висновок про відповідність зазначеним вимогам та правилам роботи,
Вказаний сервіс значно спростить для підприємців процес формування та надання звітності. Також знизить корупційні ризики за рахунок зменшення прямого спілкування представників бізнесу зі співробітниками податкової. Крім того, надасть можливість скоротити кількість перевірок суб'єктів господарювання за рахунок застосування дистанційного контролю.

"Слід зазначити, що на період освоєння нової технології, а саме до середини 2013 р., до платників податків штрафні санкції застосовуватися не будуть", - закінчив зустріч Ігор Єсіпенко.

 


 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині майже 267 тис. пацієнтів отримали ліки проти серцево-судинних захворювань за програмою “Доступні ліки” 15:25

“Доступні ліки” – це програма, за якою українці з хронічними захворюваннями можуть отримувати необхідні ліки та медичні вироби безоплатно або з частковою доплатою. Їх вартість напряму аптеці відшкодовує Національна служба здоров’я України. Програма дозволяє зменшити фінансове навантаження на пацієнтів та збільшити доступність ліків.

Конфлікт “двовладдя” в Чернігові: яку участь в цьому приймають локальні медіа 15:18

Низка чернігівських медіа та пабліків в соціальних мережах вже понад півтора роки втягнута у протистояння між Чернігівськими міською радою та міською військовою адміністрацією. Це відображається на матеріалах видань, які присвячені висвітленню позицій сторін. Хто на чиєму боці, - розбираємося у цьому блозі.

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне”

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне” 15:11

Психічні травми у військових та цивільних, постраждалих від війни, — проблема масштабна, яка не зникне після завершення бойових дій. Радше варто очікувати, що насліки невидимих поранень тільки посилюватимуться та набуватимуть інших проявів. На цьому наголошує директорка Центру психічного здоровʼя та реабілітації ветеранів “Лісова поляна” Ксенія Возніцина.

Від фізичної до продовольчої безпеки: начальник ОВА відвідав Бахмацьку громаду 15:05

Свій робочий візит до Бахмацької ТГ начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус у супроводі начальника Ніжинської РВА Григорія Ковтуна та голови громади Павла Шимка розпочав із одного з навчальний закладів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини