Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 березня, 00:55:31

В Чернігівський області розглянули питання покращення соціальної інфраструктури села

01.02.2013   08:24Агенцiя

В Головному управлінні агропромислового розвитку облдержадміністрації 30 січня відбулася нарада у форматі "круглого столу" з питань виконання доручення голови обласної адміністрації щодо соціальної відповідальності агробізнесу, економічної роботи та врегулювання відносин власності.

За "круглим столом" зібралися представники Головного управління агропромислового розвитку, Головного управління Держкомзему та фахівці  управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрації з питань економічної та юридичної роботи. Засідання проводив заступник начальника Головного управління Володимир Кочерга, задавши його тон невеликим вступним словом.

Упродовж двох годин йшла жвава розмова щодо шляхів залучення орендарів земель сільгосппризначення до розбудови соціальної інфраструктури села, визначення розміру їх внеску, застосування нових норм земельного законодавства, обговорювались проекти соціальних угод тощо.

Серед іншого присутні торкнулися й питання особливості складання зведеного плану розвитку АПК та сільських територій області на 2013 рік.

Організатори та учасники "круглого столу" дійшли спільного висновку, що тільки завдяки продуманій, злагодженій та кваліфікованій роботі органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та аграрного бізнесу стане можливим подальший розвиток сільських населених пунктів Чернігівщини.


Прес-служба Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Автопарк Чернігівщини поповнився на 6 шкільних автобусів 12:59

Волонтери Львівщини доставили з Польщі для Чернігівщини 6 автобусів.

Замість «грошової допомоги» громадянка втратила понад 32 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахрайської схеми в Інтернеті 12:28

Поліцейські закликають громадян не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах.

Чотири громади області приєдналися до швейцарсько-українського проєкту DECIDE 11:07

Чернігівська область стала п'ятим регіоном-партнером швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».