Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 16:39:47

В Чернігівський області розглянули питання покращення соціальної інфраструктури села

01.02.2013   08:24Агенцiя

В Головному управлінні агропромислового розвитку облдержадміністрації 30 січня відбулася нарада у форматі "круглого столу" з питань виконання доручення голови обласної адміністрації щодо соціальної відповідальності агробізнесу, економічної роботи та врегулювання відносин власності.

За "круглим столом" зібралися представники Головного управління агропромислового розвитку, Головного управління Держкомзему та фахівці  управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрації з питань економічної та юридичної роботи. Засідання проводив заступник начальника Головного управління Володимир Кочерга, задавши його тон невеликим вступним словом.

Упродовж двох годин йшла жвава розмова щодо шляхів залучення орендарів земель сільгосппризначення до розбудови соціальної інфраструктури села, визначення розміру їх внеску, застосування нових норм земельного законодавства, обговорювались проекти соціальних угод тощо.

Серед іншого присутні торкнулися й питання особливості складання зведеного плану розвитку АПК та сільських територій області на 2013 рік.

Організатори та учасники "круглого столу" дійшли спільного висновку, що тільки завдяки продуманій, злагодженій та кваліфікованій роботі органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та аграрного бізнесу стане можливим подальший розвиток сільських населених пунктів Чернігівщини.


Прес-служба Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.