Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 лютого, 23:28:00

Чернігівські митники у 2012 році забезпечили до бюджету 2,3 млрд. грн. надходжень

25.01.2013   13:06

У порівнянні з 2011 роком надходження митних платежів збільшились на 478,1 млн. грн. або на 26 %.

Імпорт товарів збільшився порівняно з 2011 роком на 20,48 % і склав 1 млрд. 205,74 млн. дол. США, експорт -  на 5,93% - 421,99 млн. дол. США. Товарну структуру імпорту становили дизельне паливо, бензин, тютюн, папір, картон, каучук, гума та вироби з них, транспортні засоби. У структурі експорту переважали шпалери, тютюнові вироби, молочні продукти, обладнання, алкогольні та безалкогольні напої.

За результатами роботи митниці у правоохоронному напрямі протягом 2012 року порушено 15 кримінальних справ за фактом контрабанди наркотичних речовин і зброї. Виявлено та задокументовано 663 порушення митних правил, вартість предметів правопорушення в яких становить 14,2 млн. грн. Припинено 39 випадків незаконного  переміщенням через митний кордон України наркотичних і психотропних засобів.

Значні кроки були зроблені у напрямі спрощення митних процедур та забезпечення комфортних умов під час перетину кордону. Завдяки завершенню у червні 2012 року розбудови міжнародного автомобільного пункту пропуску «Нові Яриловичі» та суттєвому збільшенню його пропускної спроможності була забезпечена стабільна робота і швидкий пропуск через кордон туристів та вболівальників, які відвідали нашу країну під час проведення футбольного Чемпіонату ЄВРО. У порівнянні з 2011 роком зменшився середній час митного оформлення товарів за митними деклараціями: у 1,7 раза у митному режимі імпорт та  в 1,2 раза при експорті. Також значно скоротилась кількість митних оглядів при митному оформленні товарів: з 9 % до  4,3 % при імпорті, з 18,6 % до 9,8 % при експорті та  з 2,5 % до 0,87% при транзиті.

Ще одним важливим фактором у спрощенні митних формальностей став перехід митниці на оформлення декларацій в електронному вигляді. У грудні минулого року кількість митних декларацій, що були подані до митного оформлення в електронному вигляді, сягнула 99%.

Останні новини Чернігівщини

Досвід прикордонних громад Чернігівщини стане у пригоді під час повоєнного відновлення 22:41

30 січня в Укрінформі відбувалась презентація напрацювань проекту «Підвищення стійкості та безпеки звільнених територіальних громад Чернігівської області», який був реалізований у 4 пілотних територіальних громадах – Городянській, Ріпкинській, Тупичівській та Новобілоуській.

Про деколонізацію назви головної бібліотеки Чернігівщини

Про деколонізацію назви головної бібліотеки Чернігівщини 22:38

Наступного дня після вшанування подвигу Героїв Крут у ЗМІ з’явилася інформація, що за дорученням Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної військової адміністрації в Комунальному закладі «Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені В. Г. Короленка» Чернігівської обласної ради розпочато процес її перейменування.

Міжнародна організація з Нідерландів допомагає Чернігівщині у відновленні пошкоджених будинків 22:35

ZOA — міжнародна організація з надання допомоги та відновлення, яка базується в Нідерландах, і працює у 15 країнах по всьому світу

Чернігівські рятувальники роз'яснили про небезпеку виходу на тонку кригу водойм

Чернігівські рятувальники роз'яснили про небезпеку виходу на тонку кригу водойм 22:31

31 січня співробітники Головного управління та Чернігівського районного управління ДСНС в області здійснили профілактичні інструктажі серед громадян та любителів зимової риболовлі на річці Стрижень, що протікає в обласному центрі.

Обстріл села в Чернігівській області: вже 4 загиблих, одна людина поранена 22:25

Через обстріл села Єліне Чернігівської області загинули чотири людини.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини