Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 жовтня, 23:10:21

Чернігівські митники у 2012 році забезпечили до бюджету 2,3 млрд. грн. надходжень

25.01.2013   13:06

У порівнянні з 2011 роком надходження митних платежів збільшились на 478,1 млн. грн. або на 26 %.

Імпорт товарів збільшився порівняно з 2011 роком на 20,48 % і склав 1 млрд. 205,74 млн. дол. США, експорт -  на 5,93% - 421,99 млн. дол. США. Товарну структуру імпорту становили дизельне паливо, бензин, тютюн, папір, картон, каучук, гума та вироби з них, транспортні засоби. У структурі експорту переважали шпалери, тютюнові вироби, молочні продукти, обладнання, алкогольні та безалкогольні напої.

За результатами роботи митниці у правоохоронному напрямі протягом 2012 року порушено 15 кримінальних справ за фактом контрабанди наркотичних речовин і зброї. Виявлено та задокументовано 663 порушення митних правил, вартість предметів правопорушення в яких становить 14,2 млн. грн. Припинено 39 випадків незаконного  переміщенням через митний кордон України наркотичних і психотропних засобів.

Значні кроки були зроблені у напрямі спрощення митних процедур та забезпечення комфортних умов під час перетину кордону. Завдяки завершенню у червні 2012 року розбудови міжнародного автомобільного пункту пропуску «Нові Яриловичі» та суттєвому збільшенню його пропускної спроможності була забезпечена стабільна робота і швидкий пропуск через кордон туристів та вболівальників, які відвідали нашу країну під час проведення футбольного Чемпіонату ЄВРО. У порівнянні з 2011 роком зменшився середній час митного оформлення товарів за митними деклараціями: у 1,7 раза у митному режимі імпорт та  в 1,2 раза при експорті. Також значно скоротилась кількість митних оглядів при митному оформленні товарів: з 9 % до  4,3 % при імпорті, з 18,6 % до 9,8 % при експорті та  з 2,5 % до 0,87% при транзиті.

Ще одним важливим фактором у спрощенні митних формальностей став перехід митниці на оформлення декларацій в електронному вигляді. У грудні минулого року кількість митних декларацій, що були подані до митного оформлення в електронному вигляді, сягнула 99%.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 734 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 734 нових випадки COVID-19 19:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 21 жовтня в області зафіксовано 734 нових випадки COVID-19.

У Чернігові освятили Хрест на місці спорудження майбутнього храму

У Чернігові освятили Хрест на місці спорудження майбутнього храму 19:04

Сьогодні, 21 жовтня, у Чернігові у мікрорайоні «Шерстянка» відбулося освячення Хреста на місці спорудження майбутнього храму.

Форум «Чернігівщина – країни Балтії»: час нових контактів та контрактів

Форум «Чернігівщина – країни Балтії»: час нових контактів та контрактів 18:50

У четвер, 22 жовтня у Чернігівській області стартував Форум «Чернігівщина - країни Балтії. Регіональний вимір».

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень 15:09

Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області 18 жовтня завершено фінансування щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх родин за вересень.

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози 15:07

Ще на початку вересня на у Чернігівській області фіксували по 310-360 нових випадків коронавірусної хвороби на тиждень.