Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 21 грудня, 09:20:42

Приймаємо декларації від громадян щоденно

25.01.2013   10:24

Основна мета кампанії декларування – забезпечення добровільного декларування доходів громадян, досягнення взаєморозуміння з платниками податків та формування високої податкової культури населення.

Громадяни, які одержували у 2012 році доходи (окремі види доходів, з яких  при їх нарахуванні чи виплаті податок не утримувався; доходи від осіб, які не мають статусу податкових агентів; іноземні доходи) зобов’язані до 1 травня 2013 року подати або надіслати поштою до податкового органу за місцем проживання податкову декларацію про майновий стан і доходи.

Бланки декларації та консультації щодо її заповнення безоплатно надаються  податковими органами.

Під час проведення кампанії декларування доходів громадян режими роботи ДПІ у м. Чернігові ДПС:

- у робочі дні з 8 год. 30 хв. до 19 год. 00 хв.;

- у вихідні дні з 09 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв., без обідньої перерви.

Телефони  для довідок: 65-28-25, 65-28-32, 65-28-53 .

Громадяни, які здавали в оренду нерухомість  у 2012 році повинні задекларувати свої доходи до 1 травня 2013 року.

Дякуємо за вчасно подану декларацію та сплачений  податок!

Останні новини Чернігівщини

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36

У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.

На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.

17 грудня: цей день в Україні і світі

17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини