Тісне спілкування з податківцями
Щорічною традицією вже стали зустрічі міських податківців з головами автогаражних кооперативів міста.
руки
Так і у цьому році, захід відбувся у приміщені Всеукраїнської спілки автомобілістів України.
Були розглянуті зміни, які відбулися у Податковому кодексі. Фахівці інспекції розповіли про індексацію земельних ділянок, сплату за воду, подання звітності.
Увагу приділили і кампанії декларування доходів громадян, отриманих у 2012 році, яка розпочалася з 01.01.2013 р.
Про новий місцевий податок, а саме податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, розповіла начальник відділу майнових податків та моніторингу з питань оподаткування фізичних осіб.
Також було надане роз’яснення щодо оподаткування доходів від продажу рухомого майна. Таким чином, дохід, який платник податків отримав від продажу протягом звітного (податкового) року одного з об'єктів рухомого майна, відтепер не оподатковується. У разі продажу протягом року двох і більше таких об’єктів, дохід підлягає оподаткуванню за ставкою 5%.
Такі зустрічі надають можливість платникам податків тісно поспілкуватися з податківцями та отримати вичерпну інформацію на всі свої запитання.
Останні новини Чернігівщини
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.
Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56
22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.
Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54
Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.
Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52
Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.
Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51
У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.