Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 жовтня, 15:01:33

Про роботу промисловості Чернігівської області за 2012 рік. ДОВІДКА

18.01.2013   12:34

У 2012 р. випуск промислової продукції, за попередніми даними, залишився на рівні 2011 р.

Суттєвий приріст (8,4%) одержано в добувній промисловості, а серед основних видів діяльності переробної - у хімічній промисловості  (14,1%), виробництві харчових продуктів напоїв та тютюнових виробів (2,4%).
          
Упродовж 2012 р. більше, ніж рік тому, видобуто  природного газу, вироблено торф'яних брикетів і напівбрикетів, деревини уздовж розпиляної чи розколотої, паперу та картону, пластмас у первинних формах, устатковання для птахівництва та для фільтрування й очищення рідин, низьковольтної електричної апаратури, верстатів для оброблення дерева, устатковання електросигнального.
 
Серед продуктів харчування більше, ніж наполовину зросло виробництво свіжої, чи охолодженої свинини, на 39,5% - молока й вершків сухих, на 14,3% - круп, на 20,0% - обробленого рідкого молока, на 11,3% - вершкового масла та кисломолочних продуктів, на 8,9% - нерафінованої соняшникової олії.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина серед лідерів по запуску централізованого опалення

Чернігівщина серед лідерів по запуску централізованого опалення 14:57

Це відзначив міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов сьогодні на черговому засіданні Міжвідомчої робочої групи з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6973 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6973 особи 14:48

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 21 жовтня в області щеплено першою та другою дозою 394 079 людей.

Чернігівський рибоохоронний патруль викрив порушників Правил рибальства, які завдали збитків рибному господарству на понад 40 тис.грн 11:26

20 жовтня 2021 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення рибоохоронного рейду на водоймах Чернігівського району виявлено грубе порушення Правил рибальства.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 11:20

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою. На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.