Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 липня, 10:01:07

Звітує податкова міліція ДПІ у м. Чернігові

17.11.2011   15:34Агенцiя

Податкова міліція – це невід’ємна структура податкової інспекції, яка замикає процес роботи з недобросовісними платниками податків та забезпечує дотримання законності при сплаті податків.

Одним із важливих напрямків роботи податкової міліції міста є здійснення заходів по забезпеченню максимального відшкодування завданих державі збитків. Це виявлення та попередження фактів незаконного відшкодування з бюджету податку на додану вартість, оперативне супроводження розслідування кримінальних справ, проведення спільних оперативно – слідчих заходів у ході розслідування кримінальних справ з метою встановлення осіб, причетних до скоєння злочину, збір доказів та направлення кримінальних справ до суду з обвинувальним вироком.

З початку року податковою міліцією міста виявлено 35 злочинів (з них 24 – тяжких). Забезпечено надходження до бюджету коштів на суму понад 17 млн. грн.

До судів направлено кримінальні справи по 8 злочинах (3 про ухилення від сплати податків, з яких 1 – за ч.3 ст. 212 Кримінального кодексу України).

З незаконного обігу вилучено товарів на загальну суму понад 4 млн. грн., у т.ч. спирту – 1161,25 тис. грн., лікеро-горілчаних напоїв – 8,6 тис. грн., тютюнових виробів на суму понад 48 тис. грн. та інші товари народного вжитку.

Виявлено 11 фактів необґрунтованої заявки на відшкодування ПДВ на суму 11,674 млн. грн.

Сергій Бойко, в.о. начальника ВПМ ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

Користуйтеся електронними сервісами у спілкуванні з податковою

Користуйтеся електронними сервісами у спілкуванні з податковою 10:01

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області нагадують, що наразі здійснення прийому відвідувачів у Центрах обслуговування платників відбувається за наступним графіком:

Допомога по частковому безробіттю – програма, яка реально працює

Допомога по частковому безробіттю – програма, яка реально працює 09:47

А віднедавна нею активно користуються й фізичні особи-підприємці, які не мають найманих працівників.

На кордоні вилучили набої до травматичної зброї

На кордоні вилучили набої до травматичної зброї 08:38

Днями, в міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі» оформлявся на виїзд з України легковий автомобіль «RANGE ROVER», під керуванням 34-річного громадянина України.

Військовий храм будують на Чернігівщині

Військовий храм будують на Чернігівщині 08:01

В Гончарівському триває будівництво дерев’яного храму для воїнів-танкістів 1 окремої танкової бригади.