Леся Карнаух: Надходження до місцевих бюджетів за півріччя зросли на 18,2 % порівняно з минулорічним показником
До місцевих бюджетів за січень – червень 2025 року надійшло 236,5 млрд грн. Це на 18,2 %, або майже на 36,4 млрд грн більше показника за перше півріччя минулого року.
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила в. о. Голови Державної податкової служби України Леся Карнаух.
Основні джерела наповнення місцевих бюджетів:
- податок на доходи фізичних осіб – 138 млрд грн (+19,6 % до січня – червня минулого року);
- єдиний податок – 38 млрд грн (+13,2 %);
- податок на прибуток підприємств – 18,2 млрд грн (+22,2 %);
- податок на майно – 26,8 млрд грн (+14,8 %);
- акцизний податок з вироблених в Українi пiдакцизних товарiв (продукцiї) – 1,3 млрд грн (+62,5 %);
- туристичний збiр – 142,6 млн грн (+33,2 %);
- екологічний податок – 765,2 млн грн (+3,5 %).
«Податкова на місцях разом із громадами працює над підвищенням якості адміністрування податків. Що більше коштів отримуватимуть місцеві бюджети, то більше можливостей для реалізації важливих проєктів. Разом з громадами та бізнесом ми формуємо ресурс для розвитку, попри складні умови», – зазначила Леся Карнаух.
Пресслужба Головного управління ДПС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.