Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 березня, 18:56:55

Показник рівня зареєстрованого безробіття в м.Чернігові на кінець 2012 р. зафіксовано на рівні 2%

11.01.2013   08:30

На обліку державної служби зайнятості на кінець 2012 р. перебували 3,9 тис. незайнятих громадян міста, які шукали роботу, з них 98,6% мали статус безробітного.

Серед кожних десяти безробітних чотири раніше займали місця робітників, п`ять - посади службовців, решта не мала професійної підготовки.

Показник рівня зареєстрованого безробіття в м.Чернігові на кінець 2012 р.  зафіксовано на рівні 2% населення працездатного віку.

За сприяння державної служби зайнятості в грудні п.р. працевлаштовано 0,3 тис. мешканців міста, серед яких більше половини були у віці до 35 років.

Останні новини Чернігівщини

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19

А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».

Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14

Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:13

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.

4 березня: цей день в Україні і світі

4 березня: цей день в Україні і світі 09:11

День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.