Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 червня, 02:43:29

Сумлінна сплата податків – приклад високої культури

09.01.2013   09:41

Вирішення соціальних завдань, підтримка повноцінного функціонування економіки країни та її господарюючих суб’єктів залежить передусім від забезпечення своєчасних і у повному обсязі бюджетних надходжень.

Федір Уляненко

Федір Уляненко

Податкова служба у сучасних умовах повинна стимулювати економічний  розвиток країни, сприяти створенню  умов для залучення інвестицій, розвитку приватного бізнесу, сприяти зниженню податкового тягаря, отриманню сталих доходів до державного бюджету.

За результатами роботи у 2012 р. до бюджетів усіх рівнів мобілізовано -1052,5 млн. грн. Показник добровільної сплати податків до державного бюджету становить 89,9 % від загальної кількості надходжень та демонструє достатньо високий рівень сумлінності платників.

До загального фонду Державного бюджету за минулий рік надійшло 491,3 млн.грн.

По бюджетоформуючих платежах загального фонду Державного бюджету надійшло, у т.ч.: по податку на прибуток 128,4 млн.грн., по податку на додану вартість 317,5 млн.грн., по збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ 14,6 млн.грн.

До місцевого бюджету  за 2012 рік надійшло 561,2 млн. грн. зборів та інших платежів. Понад доведені показники надійшло майже 35,0 млн.грн., фактичні надходження 2011 року перевищено на 95,2 млн.грн. Обов'язковою складовою бюджетних доходів виступає земельний податок. Так, за підсумками 2012 року до бюджету держави платники сплатили близько 80,5 млн. грн. земельного податку. Податку на доходи фізичних осіб надійшло 401,4 млн.грн.

Податківці зацікавлені у стабільній платоспроможності суб'єктів господарювання.

Ми злагоджено і відповідально  працювали у 2012 році. Я бачу позитивні перспективи розвитку податкової служби на рік прийдешній, бо вдосконалення податкової системи буде продовжуватися, адже рівень роботи з платниками має стати найвищим. Завдяки тісній взаємодії з місцевими органами влади та самоврядування, покращання сервісних послуг, покликаних допомогти платникам прозоріше декларувати доходи та добровільно сплачувати податкові зобов'язання, ми зможемо виконати найголовніший обов'язок перед державою – наповнити казну, стати надійним партнером для платників.

Федір Уляненко, начальник ДПІ у м. Чернігові  ДПС

Останні новини Чернігівщини

На дорозі Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів на тимчасових об'їздах біля двох зруйнованих мостів влаштували тверде покриття

На дорозі Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів на тимчасових об'їздах біля двох зруйнованих мостів влаштували тверде покриття 18:25

Проїзд став комфортнішим. Для цього використано матеріали відфрезерування, отримані в процесі ремонту дороги.

18:18

Інженерно-саперні підрозділи Держспецтрансслужби Міністерства оборони України продовжують розмінування транспортної інфраструктури Чернігівщини.

У Ніжині відбудеться патріотичний велопробіг

У Ніжині відбудеться патріотичний велопробіг 17:41

Наближається свято Дня Конституції України. З нагоди свята буде проведено вело флешмоб "Я допомагаю ЗСУ".

В’ячеслав Чаус вручив сертифікати чемпіонам Дефлімпійських ігор та їхнім тренерам 17:22

11 медалей (10 золотих та 1 срібна) — результат чернігівських спортсменів на XXIV літніх Дефлімпійських іграх з плавання та кульової стрільби серед осіб з порушеннями слуху.