Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 липня, 22:20:26

Про роботу промисловості Чернігівської області в січні-жовтні 2011 року. ДОВІДКА

17.11.2011   08:22

У жовтні п.р. випуск промислової продукції проти попереднього місяця збільшився на 1,7%, а в січні-жовтні п.р. становив 97,1% до рівня аналогічного періоду 2010 р.

Чезара

Чезара

Суттєво (в 1,6 раза) зросли обсяги продукції у виробництві іншої неметалевої мінеральної продукції, на 24,8% – у виробництві готових металевих виробів, на 14,7% – в обробленні деревини та виробництві виробів з деревини, на 13,5% – у машинобудуванні.

У целюлозно-паперовому виробництві обсяги продукції становили 99,7% до відповідного періоду минулого року, у легкій промисловості – 99,3%, у хімічній – 97,6%, у виробництві харчових продуктів напоїв та тютюнових виробів – 96,2%.

Упродовж січня-жовтня п.р. зросло виробництво тканин, взуття, шпалер, фарб та лаків на основі полімерів, елементів конструкцій збірних для будівництва з цементу, бетону чи штучного каменю, верстатів для оброблення дерева, автобусів. Менше, ніж рік тому, видобуто природного газу та нафти, вироблено постільної білизни, хімічних волокон, пластмас у первинних формах, пожежних машин.

Серед продуктів харчування наполовину збільшилося виробництво нерафінованої соняшникової олії, на 23,3% – м’яса і субпродуктів харчових свійської птиці, на 21% – цукру, на 4,2% – жирних сирів, на 3,2% – борошна.

Менше вироблено свіжих чи охолоджених яловичини й телятини, обробленого рідкого молока, вершкового масла, кисломолочних продуктів, круп, ковбасних та хлібобулочних виробів.
 

Останні новини Чернігівщини

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області 14:22

За даними Управління охорони здоров’я на 11 годину 4 липня в області зафіксовано 11 нових випадків COVID-19. З них п'ять виявлено у Варвинському районі, по одному в Сновському та Носівському районах, по два у Прилуках та Чернігові.

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею 13:58

Будинок в якому зараз знаходиться Сосницький краєзнавчий музей ім. Ю.С.Виноградського, був побудований лікарем Щербаковим у 1870 році. З 1890 року належав князю Волконському. В 1899 році він був капітально відремонтований, про що свідчать дата на металевій прикрасі при вході у будинок. Останнім кому належав будинок – це був лікар П.В.Ольденборгер.

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж 13:21

В оперативному командуванні «Північ» офіційно відкрили дві казарми поліпшеного планування для військовослужбовців контрактної служби.

Двох осіб затримано за угон таксі

Двох осіб затримано за угон таксі 13:00

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом.

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає 12:10

У Сосницькій громаді обрали переможців Громадського бюджету. Утім їх проєкти реалізовуватись в 2020 році не будуть.