Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 листопада, 17:42:34

Протягом 2024 року платниками Чернігівщини сплачено 35 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску

20.01.2025   11:40Агенцiя

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-грудні 2024 року сплачено 21,9 млрд грн. податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 13,5 відс. (на 2,6 млрд грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2023 року. Єдиного соціального внеску надійшло 13,1 млрд гривень (зростання на 13,4 відс.).

Зокрема, до державного бюджету спрямовано 12,4 млрд грн, що становить 56,6 відс. загальної суми сплачених податків. Значна частина надходжень забезпечена від сплати податку на доходи фізичних осіб і військового збору – 7,1 млрд грн (57,3 відс. надходжень до державного бюджету), податку на додану вартість – 2,9 млрд грн (23,5 відс.), рентних платежів за користування природними ресурсами – 1,2 млрд грн (9,5 відс.) та податку на прибуток – 1,1 млрд грн (8,6 відс.).
До місцевих бюджетів усіх рівнів платниками податків забезпечено 9,5 млрд грн (43,4 відс. в загальній сумі надходжень), в тому числі податку на доходи фізичних осіб – 6,1 млрд грн (64,5 відс. в загальнообласній сумі надходжень до місцевих бюджетів), єдиного податку – 1,5 млрд грн (16,3 відс.), податку на майно – 1,1 млрд грн (11,2 відс.).
За січень - грудень 2024 року найбільшу частку у надходженнях податків, зборів та платежів до зведеного бюджету Чернігівської області становить сплата суб’єктами господарювання по таких галузях:
- державне управління, оборона, охорона правопорядку, освіта та охорона здоров’я – 33,6 відс.;
- сільське та лісове господарство – 17,5 відс.;
- переробна промисловість – 11 відс.;
- добувна промисловість – 7 відс.;
- оптова і роздрібна торгівля, ремонт автотранспортних засобів – 6,7 відс.;
- діяльність у сфері виробництва та розподілення електроенергії, газу та води – 4,4 відс.;
- будівництво – 2 відсотки.
Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за належне виконання своїх обов’язків щодо сплати податків до бюджетів та єдиного внеску, навіть за несприятливих умов для ведення бізнесу під час воєнного стану.
       

 

   Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Резонансне вбивство поліцейського в місті Бахмач. Засуджено контролера Служби судової охорони 12:45

За апеляційною скаргою прокурора Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд скасував виправдувальний вирок суду першої інстанції та постановив новий, яким 28-річного контролера Служби судової охорони в Чернігівській області визнано винним в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України).

На Чернігівщині росіяни поцілили в приватний житловий будинок: поліція документує наслідки 12:44

Ввечері 18 листопада росіяни вкотре атакували мирне населення м. Семенівка Новгород-Сіверського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:42

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

На Чернігівщині тривають пошуки зниклого неповнолітнього Ростислава Полєхіна 07:59

До пошуків 17-річного Ростислава Полєхіна максимально задіяні всі служби поліції Чернігівщини, працівники ДСНС, нацгвардійці, водолази, кінологи зі службовими собаками, громадськість. Для розшуку використовуються безпілотні літальні апарати та спецтехніка.

19 листопада: цей день в Україні і світі

19 листопада: цей день в Україні і світі 07:58

День 1365 Російська агресія - Day 1365 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини