Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 грудня, 07:23:47

Бюджети Чернігівщини отримали 2,3 млрд гривень податків у грудні 2024 року

08.01.2025   15:07Агенцiя

Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінну сплату податків та підтримання економічної безпеки нашої держави, забезпечення фінансовими ресурсами Збройних Сил України, бюджетної сфери, соціальних виплат та відновлення інфраструктури.

Так у грудні 2024 року до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області юридичними та фізичними особами сплачено майже 2,3 млрд грн податків та зборів.
Значну частину сплачених сум спрямовано до державного бюджету (58,4 відс.) – 1,3 млрд гривень. Доходи загального фонду державного бюджету склали 1,2 млрд грн та збільшились порівняно з минулорічними на 46 відс. (+368 млн грн), в основному за рахунок збільшення надходжень податку та збору на доходи фізичних осіб – на 47,5 відс (+214 млн грн), податку на додану вартість – на 27,7 відс. (+70 млн грн). До спеціального фонду державного бюджету надійшло 169 млн грн (у тому числі податку з грошового забезпечення та грошових винагород військовослужбовців – 168,8 млн грн).
До місцевих бюджетів усіх рівнів сплачено 951 млн грн податків та зборів (41,6 відс. в загальнообласній сумі). Доходи місцевого бюджету збільшились порівняно з минулорічними на 10,3 відс. (+89 млн грн), в основному за рахунок збільшення надходжень по податку на доходи фізичних осіб  – на 4,8 відс. (+33 млн грн), по податку на майно – на 56,6 відс. (+37 млн грн) та по єдиному податку – на 3,9 відс. (+3 млн грн).
Крім податків, платники Чернігівщини у грудні 2024 року спрямували до державних фондів 1,4 млрд гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 2,8 відс. або на 37 млн грн більше за минулорічний факт.
         

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:40

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

Чернігів розширив соціальні послуги для сімей із дітьми завдяки проєкту ЮНІСЕФ 11:31

8 грудня в Чернігові відбулося засідання Координаційної ради з реалізації Стратегії забезпечення права кожної дитини на зростання в сімейному оточенні на 2024–2028 роки.

11 грудня: цей день в Україні і світі

11 грудня: цей день в Україні і світі 09:22

День 1387 Російська агресія - Day 1387 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини