Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 червня, 12:40:33

12 багатодітних сімей Чернігівщини цьогоріч отримали нетелей

03.12.2024   17:13Агенцiя

У 2024 році 12 сільських багатодітних родин з Корюківського, Новгород-Сіверського, Ніжинського, Прилуцького та Чернігівського районів отримали молодих корів в межах виконання Комплексної Програми підтримки розвитку агропромислового комплексу області на 2021-2027 роки.

Зокрема, минулого тижня нетель з високим генетичним потенціалом передали трьом багатодітним сім’ям Ніжинщини. На цьому виконання програми у поточному році завершене.

Нагадаємо, напрями з придбання нетелей для багатодітних сімей, що виховують п’ять і більше дітей (до 18 років) та проживають у сільській місцевості, передбачалися в обласних програмах на Чернігівщині з 2013 року. За цей час тварин отримали 258 багатодітних родин.

До слова, нетель — це тільна (тобто вагітна) молода телиця, яка раніше ще не народжувала.

За повідомленням Департаменту агропромислового розвитку
Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

Суд задовольнив позов прокурора та повернув у власність Чернігівської обласної ради 48 га земель лісу 12:10

Господарським судом Чернігівської області задоволено позов Козелецької окружної прокуратури в інтересах Чернігівської обласної ради до Остерської міської ради про витребування на користь держави в особі Чернігівської обласної ради земельної ділянки лісового фонду.

"Екологія в дії: пакетам торба!" - долучайтеся до обласного екологічного флешмобу 11:37

3 липня, з нагоди Міжнародного дня відмови від поліетиленових пакетів (International Plastic Bag-Free Day), на території Чернігівської області відбудеться екологічний флешмоб «ЕКОЛОГІЯ В ДІЇ: ПАКЕТАМ ТОРБА!».

«Досвід має значення» на Чернігівщині: 11 людей віком 50+ вже знайшли роботу 11:20

На Чернігівщині триває реалізація національного проєкту «Досвід має значення», який покликаний допомогти працевлаштувати людей віком 50+, а роботодавцям – отримати досвідчених фахівців.

Підготовка кадрів, розвиток професійної освіти та підтримка зайнятості населення – на засіданні Регіональної ради 10:55

Сьогодні в онлайн-форматі відбулося засідання Регіональної ради з питань зайнятості населення та розвитку навичок.

Під обстрілами, поруч із людьми: як дільничний офіцер Петро Нікітенко несе службу на прикордонні Новгород-Сіверщини 10:14

18 червня – день створення підрозділів дільничних офіцерів поліції. У той час, коли прикордонні населені пункти Новгород-Сіверщини регулярно потерпають від російських обстрілів, дільничні продовжують нести службу поруч із людьми. Один із них — дільничний офіцер Семенівської громади Петро Нікітенко, який уже понад десять років працює на цій території.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини