Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 січня, 19:48:00

Служба зайнятості тепер в смартфоні: запустили мобільний застосунок

20.11.2024   10:39Агенцiя

Новий цифровий застосунок для шукачів роботи запустила Державна служба зайнятості.

Він доступний в AppStore та GooglePlay
Застосунок – це не тільки найбільша в Україні база вакансій, які можна фільтрувати за різними критеріями, а й зручний сервіс. Тут можна шукати пропозиції роботи з житлом або для ветеранів, записатися до електронної черги, подати заявку на навчання та грантові програми, створити електронний кабінет шукача роботи. Мобільний застосунок дозволить поспілкуватися з кар’єрними радниками, запланувати зустріч із потенційним роботодавцем чи отримати потрібну довідку.Наразі його функції повністю орієнтовані на потреби шукачів роботи. Наступним етапом розвитку ініціативи буде запуск функціоналу для роботодавців.Скористатися застосунком можуть і українці за кордоном.
«Ми сподіваємося, що цей застосунок допоможе якомога більшій кількості людей знайти роботу, покращити свої знання та навички чи опанувати новий фах. Нині структурне безробіття – одна із ключових проблем бізнесу. Тому разом із упровадженням програм навчання та перенавчання, компенсацій за працевлаштування та інших ми також цифровізуємо процеси. Для нас важливо, щоби послугами Державної служби зайнятості можна було скористатися онлайн у кілька кліків– швидко і зручно», – зазначила Перша віцепрем’єр-міністерка–Міністерка економіки України Юлія Свириденко.
«Ми прагнемо спростити комунікацію на ринку праці та застосувати сучасніші підходи до наших послуг. Цифровізація державних послуг у сфері працевлаштування наближає нас до створення ще якіснішого сервісу для всіх громадян», – зазначила директорка Державної служби зайнятості Юлія Жовтяк.


Чернігівський обласний центр зайнятості




 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина вшанувала пам’ять загиблих у бою під Крутами 14:24

108 років тому біля залізничної станції в Крутах кількасот українських вояків і студентів (деяким було всього 16) чотири дні стримували наступ більшовиків на Київ. Цей подвиг дав можливість укласти Брест-Литовський мир та став символом нескореності, стійкості і самопожертви української молоді в боротьбі за державність.

У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство

У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство 14:20

Житель Сновська за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність – кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:18

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа загинула.

«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023

«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023 10:17

29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.

Прилуцькі поліцейські розшукали зловмисника, який викрав із банківської картки пенсіонера більше 70 тисяч гривень 08:45

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили підозру 28-річному місцевому мешканцю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини