Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 18 січня, 16:01:02

Український ветеранський фонд: підтримка ветеранського бізнесу — це підтримка української економіки

26.08.2024   13:57Агенцiя

Підсилювати ветеранів та створювати їм нові можливості — основні завдання, які ставить перед собою Український ветеранський фонд. Від початку своєї роботи фонд підтримав 857 проєктів ветеранського підприємництва, надав 432 мільйони гривень на ветеранські бізнеси за конкурсними програмами та 11,2 мільйона гривень за програмою мікрофінансування.

Про це розповіли під час VІІ Міжнародного ветеранського форуму “Україна. Ветерани. Єдність”.

У Києві відбувся VІІ Міжнародний ветеранський форум “Україна. Ветерани. Єдність”. Гасло цьогорічного заходу — "Україна ветеранів: перемога у кожному з нас”. У форумі взяли участь близько 700 ветеранів й ветеранок війни, членів їхніх сімей та родин загиблих бійців. Серед гостей — українські та іноземні урядовці, народні депутати, представники органів влади та органів місцевого самоврядування, міжнародні партнери.

Захід мав на меті привернути увагу до проблем ветеранської спільноти, наголосити на важливості підтримки ветеранів у державі та створення необхідних умов для їхньої реінтеграції у цивільне життя.

“Нічого для ветеранів без ветеранів — саме такого підходу ми намагаємося дотримуватися в Українському ветеранському фонді, коли створюємо нові можливості для ветеранів, запускаємо нові конкурсні програми, у роботі нашої Гарячої лінії кризової підтримки. Це базовий принцип, на якому повинна базуватися не лише робота фонду, але й та ветеранська політика, яка сьогодні формується в Україні”, — наголосила виконуюча обовʼязки виконавчого директора Українського ветеранського фонду Юлія Кіріллова, яка була спікеркою панелі “Ветеран для ветеранів”.

Зокрема, очільниця фонду повідомила, що ветерани — переможці конкурсів фінансової підтримки Українського ветеранського фонду створили 731 робоче місце, це без врахування сезонних працівників. У такий спосіб кошти, які були спрямовані на підтримку ветеранського підприємництва, продовжують працювати на українську економіку.

Детально про напрямки діяльності фонду учасники форуму мали змогу дізнатися під час сайд-івенту, на якому виступила заступниця виконавчого директора Українського ветеранського фонду Каріна Дорошенко.

Як показали дослідження фонду, що одна із потреб ветеранів — це фінансова підтримка. Багато з опитаних військових і ветеранів зазначали, що хочуть розвивати власну справу в майбутньому або ж уже над цим працюють. І, власне, Український ветеранський фонд з 2022-го року надає фінансування для розвитку ветеранського підприємництва.

Наразі фонд уже підтримав 857 проєктів ветеранів і для ветеранів, надав 432 мільйони гривень на ветеранські бізнеси за конкурсними програмами та 11,2 мільйона гривень за програмою мікрофінансування.

“Ми реалізовуємо як конкурсні програми фінансової підтримки “Варто”, так і проєкт мікрофінансування, за яким можна отримати до 20 тисяч гривень відшкодування на ветеранський бізнес. Нам важливо, щоб у громадах зрозуміли, що ветеран — це не пільговик, це насамперед про спроможність. Зокрема, ми порахували, що станом на зараз надали на підтримку ветеранського підприємництва менше, ніж ветерани заплатили податків у свої громади”, — розповіла Каріна Дорошенко.

Фото — Український ветеранський фонд

Останні новини Чернігівщини

 Власна справа, народжена з мрії та досвіду…

Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08

Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.

Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06

Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.

Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.

У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34

Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини