“Весняні ритми” духового оркестру
“Весняними ритмами” порадував глядачів духовий оркестр Чернігівського обласного філармонійного центру. 21 квітня 2024 року публіка змогла сповна насолодитися новою концертною програмою оркестру під такою назвою.
Самобутність, характер, натхнення — це проєкт “Весняні ритми”. До нього увійшли твори вітчизняних та зарубіжних авторів, сповнені піднесеності і, разом з тим, душевної чуттєвості.

“Сама музика єднає нас задля Великої Перемоги”, — кажуть артисти духового оркестру. Тон концерту задав твір художнього керівника та головного диригента оркестру, заслуженого діяча мистецтв України Анатолія Ткачука “Поліська весна”. У концертній програмі прозвучали, зокрема, композиції Олександра Білаша, Ігоря Поклада, Генрі Манчіні, Ігоря Шамо. І багато авторських творів та обробок Анатолія Ткачука — “Фантазія на теми українських пісень”, “Ой, під вишнею”, “Концертна полька”...
У концерті “Весняні ритми” взяли участь солісти обласного філармонійного центру — заслужений артист України Сергій Сулімовський, Марина Коваленко, Яна Сидоренко. Провів концерт Сергій Сидоренко.
Пресцентр Чернігівського обласного філармонійного центру
фестивалів та концертних програм
Останні новини Чернігівщини
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.
Із кур’єрки у водійки 10:21
Наталія Демʼянець з Ічні довела: мрії не мають «чоловічих» чи «жіночих» професій. За освітою вона бухгалтер, але тривалий час не працювала за фахом
Перше загальнокомандне місце Чернігівської області на чемпіонаті України з біатлону 10:20
Вітаємо команду Чернігівської області з першим загальнокомандним місцем на чемпіонаті України з біатлону серед юнаків та дівчат, що відбувся у селі Яворів Львівської області в період з 24 до 28 лютого 2026 року.