Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 липня, 20:53:25

Свято вшанування найкращих жінок області

24.12.2012   08:07Агенцiя

В обласному музично-драматичному театрі імені Шевченка пройшов фінал обласного фестивалю-конкурсу “Жінка року-2012”.

На заході нагороджували переможниць районних та міських конкурсів, тих представниць прекрасної статі, кому вдається гармонійно поєднувати роль берегині сімейного вогнища, успішну професійну діяльність у різних галузях та активну громадську позицію.

27 розумних, талановитих, успішних і чарівних представниць прекрасної статі удостоєні звання “Жінка року-2012”. Це жінки – державні службовці, медичні працівники, освітяни, митці і правоохоронці, керівники підприємств і підприємці, громадські діячки і, звичайно ж, матері.

Цей конкурс завжди визначає людину ініціативну, яка своєю працею внесла значний вклад в розбудову нашої області, яка віддає серце та душу, щоб робити свою справу достойно.

Переможниці були представлені в десяти номінаціях, зокрема, “Жінка у владі”, “Жінка на освітянській ниві”, “Жінка – громадська діячка” та інші.

Привітав лауреаток і подякував за їхню діяльність від імені голови облдержадміністрації Володимира Хоменка заступник керівника апарату облдержадміністрації Юрій Музика та вручив кожній диплом та символ обласного фестивалю-конкурсу.


http://chodtrk.com.ua/?p=7282

Останні новини Чернігівщини

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну?

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну? 17:03

Тисячі житлових будинків знищили росіяни за час нового вторгнення. Мільйони українців покинули свої домівки й сьогодні не мають також житла. Як забезпечити таку кількість людей житлом?

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька 10:52

До бабусі на Ічнянщину з тимчасово окупованого Донецька вдалося повернути 11-річного Олександра.

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті 10:48

Тиждень тому 94 вихованці п’яти закладів освіти інтернатного типу з Чернігівщини поїхали оздоровлюватися до Закарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ