Зимове Свято квітів взимку та благодійний аукціон. ФОТОрепортаж
19 грудня українці святкують День святого Миколая – одне з найсвітліших і найрадісніших свят.
Не залишилися осторонь і студенти ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка. Цього дня хіміко-біологічний факультет відкрив традиційну зимову виставку квітів та композицій декоративно-вжиткового мистецтва. Студенти здивували різноманітністю створених образів та оригінальним використанням звичних матеріалів.
Також традиційно до Дня святого Миколая технологічний факультет провів благодійний аукціон у рамках акції “Подаруй радість дітям”. На виручені гроші студенти факультету куплять подарунки та солодощі для вихованців Чернігівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів ім. Ю.М.Коцюбинського.
Цьогорічна акція є продовженням благодійних традицій ЧНПУ, які виш має намір проводити й надалі.
Відділ профорієнтаційної роботи
та зв’язків із громадськістю ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка
Останні новини Чернігівщини
«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54
Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.
Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур 11:52
Станом на 4 грудня три області України вийшли у лідери за валовим збором зернових та зернобобових культур. Першість утримує Чернігівська область, впевнено випереджаючи Хмельниччину та Вінниччину.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:23
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
9 грудня: цей день в Україні і світі 08:48
День 1385 Російська агресія - Day 1385 Russian aggression
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.