Польська полиця в обласній науковій бібліотеці стає популярною
Польська полиця у відділі абонемента Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових набуває популярності.
Спочатку увагу приваблює яскравий інформативний плакат, а потім у поле зору читачів потрапляють красиво та дбайливо розставлені книжки, що надійшли до нашої бібліотеки у межах проєкту "Польська полиця в Україні", який реалізується Державною установою "Український інститут книги" спільно з Інститутом книги Польщі за підтримки Міністерства культури та національної спадщини Польщі. Мета проєкту – забезпечення у 2023 році публічних бібліотек України виданнями польських авторів, перекладеними українською мовою. Ці книжки – переважно для дорослої категорії читачів. Але є й декілька дитячих. Тематика – різноманітна. Кожне видання можна взяти в руки, погортати та обрати книжку, яка найбільше припала до душі.
Приходьте, беріть, читайте! Ласкаво просимо до бібліотеки!
Довідково
"Польська полиця в Україні" – пілотний грантовий проєкт. Інститут книги в Польщі (IK PL) надає гранти українським видавцям для видання книжок польських авторів українською мовою.
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.