В обласному центрі працює технічна місія від ЮНЕСКО
Сьогодні у Чернігові розпочала роботу технічна місія для проведення оцінки збитків, завданих об’єктам культурної спадщини у Чернігові, в межах проєкту ЮНЕСКО/Цільового фонду уряду Японії «Підтримка України в галузі культури та освіти через ЮНЕСКО».
Під час ознайомчої зустрічі із командою ОВА фахівці обговорили співробітництво щодо розробки плану відновлення історичного центру Чернігова.

У наступні 5 днів делегація проведе документування та оцінку збитків на об’єктах культурної спадщини обласного центра, які постраждали внаслідок бойових дій.
Перша місія з оцінки пошкоджень у Чернігові організована в рамках реалізації проєкту ЮНЕСКО у співпраці з Міжнародним центром вивчення питань збереження та реставрації культурних цінностей (ІККРОМ) та у консультації з Міністерством культури та інформаційної політики України. Її мета – збір даних про пошкоджені об'єкти, визначені МКІП як пріоритетні.
За повідомленням Департаменту культури і туризму, національностей
та релігій Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
На шпагаті: як чернігівські медійники борються за свободу слова в умовах війни 16:52
В умовах війни свобода слова, доступ до публічної інформації та права журналістів знаходяться на такому собі шпагаті між суспільним інтересом та обмеженнями національної безпеки.
Сплачуйте податки правильно: детальний розбір на прикладі майнових податків 16:34
Для спрощення процесу сплати податків Державна податкова служба України підготувала для громадян пам’ятку з детальними інструкціями щодо сплати податкових зобов’язань з майнових податків, зокрема земельного податку, як через мобільні застосунки банків, так і у касі банківських установ
В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 16:16
Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці.
На місці падіння безпілотника в Чернігові ремонтують покрівлі та допомагають мешканцям 16:10
Сьогодні на вулиці, що постраждала 24 листопада 2025 року від падіння ворожого безпілотника, працюють комунальні служби — КП «Деснянське», КП «Новозаводське», «ЖЕК-13» та «ЖЕК-10».
Маємо залучати молодь до прийняття рішень у громадах: Іван Ващенко – на зустрічі з юнаками та юнками 12:44
Минулої суботи заступник голови ОДА Іван Ващенко зустрівся з активною молоддю регіону. Захід під назвою «Молодь і влада: зустріч без краваток» відбувся в обласному молодіжному центрі та був присвячений Дню Гідності та Свободи.