Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 квітня, 17:30:23

Концерт на честь матерів-берегинь

15.05.2023   10:47Агенцiя

До Дня Матері, яке в світі відзначається вже понад сто років, у Чернігівському обласному філармонійному центрі 14 травня 2023 року пройшов традиційний концерт.

Змістовну програму з піснями, що прославляють материнство і повагу до жінки-матері, представили глядачам Чернігівський Академічний народний хор (художній керівник та головний диригент - заслужений діяч мистецтв України Володимир Коцур), Академічний ансамбль пісні і танцю “Сіверські клейноди” (в.о. художнього керівника, головний балетмейстер - Андрій Лоєвець), Театру танцю "Екватор" (керівник - Віктор Войников) та солісти колективу концертних виконавців філармонійного центру: заслужена артистка естрадного мистецтва України Ніна Коцур, Тетяна Олійник, Катерина Іващенко-Василяко, Марина Коваленко, Ілля Латиш, Марина Маккей, Дар’я Михневич, Яна Сидоренко, Ксенія Трубіна, Світлана Примак та Олександр Сьомченко.
До програми концерту, який зрежисерувала Тетяна Олійник, були включені як народні, так і широковідомі авторські пісні про берегинь людського роду, а також нові композиції, що відображають сучасність та різноманітність материнства. Зокрема, учасники концерту своїми піснями подякували усім українським матерям, які сьогодні - хто на передовій, а хто і в тилу - боронять нашу батьківщину від російських загарбників.
Провели концерт артисти Тетяна Олійник та Олександр Сьомченко.
 

Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру
фестивалів та концертних програм

Останні новини Чернігівщини

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.

 Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини»

Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14

У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.

«Армія відновлення» 16:12

Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.

Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03

У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини