Автори книги «Чернігів у вогні» – лауреати премії ім. Джека Лондона
Міжнародний Арт-центр «KLAS’S ARTS CENTER SAN FRANCISCO» (США, Сан-Франциско, голова міжнародного журі – Алекс Клас) оголосив лауреатів Міжнародної літературної премії імені Джека Лондона.
Саме в Сан-Франциско 12 січня 1876 р. народився Джон Ґріффіт Чейні, котрого увесь світ тепер знає, як видатного американського письменника та громадського діяча Джека Лондона. А найбільше він прославився, як автор пригодницьких романів і оповідань. Його знають, поважають та люблять діти і дорослі в усіх країнах світу.
Важливо, що лауреатами престижної відзнаки за книжку «Чернігів у вогні. Зметем орду, відправимо до пекла!» про героїчну оборону Чернігова і рідного Придесення від загарбників (за поданням Міжнародної літературно-мистецької Академії України, яка нині об’єднує письменників, перекладачів, науковців, журналістів, митців, державних та громадських діячів із 70 країн) стали талановиті та мужні українці. Це – справжні подвижники, завдяки яким така унікальна і правдива книга про цю повномасштабну війну побачила світ.
Це – спільний міжнародний проект редакції газети «Чернігівщина: новини і оголошення» та ОК «Північ» Збройних Сил України. Всі матеріали, які увійшли до книги, надруковані в газеті «Чернігівщина» та розповсюджені в Інтернеті у популярних Інтернет-виданнях і соціальних мережах. Нині така важлива діяльність активно продовжується – розпочато роботу над другою книгою про повномасштабну війну.
Отже, тепер лауреатами Міжнародної літературної премії імені Джека Лондона стали: автори Сергій Дзюба, Марія Пучинець, Віталій Назаренко та Григорій Войток, упорядник і літературний редактор Катерина Махлай, командувач ОК «Північ», Герой України, генерал-майор Віктор Ніколюк, консультанти, полковники Збройних Сил України Валентин Буряченко та Вадим Мисник, меценати книги: Герой України, генеральний директор ТОВ «Земля і Воля» Леонід Яковишин і директор Української громади Сіднею, викладач університетів, центральної української школи в Австралії, кандидат наук із літературознавства Софія Мицак.
Щиро вітаємо всіх лауреатів високої міжнародної нагороди!
Ярослав Савчин
speckor.net
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.