У Чернігівському драмтеатрі тривають прем'єрні вистави
Дедалі більше поширюється у театральній спільноті Чернігова інформація про прем’єрну виставу «ВПО», якою Чернігівський драмтеатрі ім. Т.Г.Шевченка відкрив новий 67-й театральний сезон.
Створена режисером, заслуженим артистом України Андрієм Бакіровим за п’єсою сучасної української письменниці Ірини Феофанової, ця вистава надзвичайно правдиво віддзеркалює реалії воєнного лихоліття, в яких опинилися тисячі вимушених переселенців.
Вистава «ВПО», тобто «внутрішньо переміщені особи», це – про зруйноване мирне життя величезної кількості українських родин, що втратили свої оселі, роботу чи бізнес, можливість навчатися і виховувати дітей. Це вражаюча, емоційно насичена розповідь про риси людяності і здатність прийти на допомогу тим, хто поряд, властиві українцям, про витривалість і стійкість у життєвих незгодах, спроможність через подолання важких випробувань прийти до усвідомлення своєї сили у єдності, готовності протистояти спільному ворогові.
Яскравим підтвердженням актуальності лейтмотиву спектаклю і зацікавленості глядача у сценічному відображенні нашого сьогодення стало аншлагове заповнення глядацьких місць на черговому представлені вистави «ВПО», яке відбулося 04 листопада в експериментальному просторі «Білої сцени», і тривалі овації, влаштовані схвильованою публікою талановитому ансамблю виконавців. Прем’єрні покази нової творчої роботи шевченкцівців продовжуватимуться протягом усього театрального сезону, тож усі зацікавлені матимуть змогу переглянути цю пронизливу й щиру у своїй правдивості постановку в зручний для себе час.
А в суботу юні шанувальники театру разом з батьками мали змогу потрапити на дивовижну казку «Чарівна лампа Аладдіна», яка два тижні тому була відмінена через оголошення повітряної тривоги. Малеча захоплено слідкувала за пригодами вигадливого Аладдіна і радісно плескала у долоні після завершення вистави. Щасливий сміх і сяючі очі дітлахів були найкращою нагородою акторам, які завдяки своєму таланту змогли подарувати їм гарний настрій на ці вихідні дні.
Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру
Останні новини Чернігівщини
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.
Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56
22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.
Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54
Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.
Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52
Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.
Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51
У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.