Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 1 грудня, 01:44:45

У Ніжині відбувся концерт творчої, незламної духом молоді

03.11.2022   15:23Агенцiя

Нещодавно в Ніжинському державному університеті відбувся благодійний концерт - «Творчість нескоренних». Це творчість студентів, молоді, тих хто виріс в Незалежній, вільній, самобутній Україні.

Нескорені - наші студенти, ті, хто палко чекає на Перемогу, ті, хто вступав до Ніжинського університету івчитися, творити і незабутньо проживати свої студентські роки.
Концерт, як і всі заходи цього навчального року, проходив під гаслом «НДУ для ЗСУ», вхід на концерт це був донат армії.
Загальну суму зборів Профком студентів та відділ виховної роботи, соціокультурної діяльності та промоції оголосять наприкінці першого ряду заходів, а це значить, що на вас, шановні викладачі, співробітники та студенти, чекає ще не один сюрприз у вигляді культурно – масових заходів.
"Творчість нескоренних" відбувався за підтримки та сприяння ректора університету Самойленка О. Г.
Організаторами виступили Профком студентів на чолі з Іванюком С. О. разом з оновленим складом команди #naStile та відділ виховної роботи, соціокультурної діяльності та промоції.
Такий концерт творчої незламної духом молоді- ще один доказ: вільних не звільняють! Світло душ не погасять, якшо є така молодь, якщо ми будемо триматися разом!
 

mynizhyn.com

Останні новини Чернігівщини

Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівщини

Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівщини 16:38

Вчергове окупанти поцілили по прикордонню Чернігівщини і Сумщини.

До уваги мешканців Чернігова і району!

До уваги мешканців Чернігова і району! 16:33

Сьогодні з 16:30 до 20:00 будуть проводитися нічні стрільби з використанням автоматичної стрілецької зброї на полігоні на околицях міста.

Як вимушені переселенці допомагають Менській громаді. Історія Світлани 14:51

Якщо людина мала сильну громадську свідомість та позицію до того, як почалось повномасштабне вторгнення, то вона її не позбувається і тепер, а навпаки - максимально адаптується в умовах війни на новому місці і допомагає громаді, яка її прийняла.

 Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД?

Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД? 11:06

За 9 місяців цього року в Чернігівській області виявлено 265 нових випадків ВІЛ-інфекції. В порівняні з минулими роками, ця цифра не збільшилась. Але вона могла би бути меншою, якби не бойові дії на нашій території. Війна – це завжди кров. А кров - один із можливих шляхів передачі ВІЛ. Тому кількість звернень в області щодо обстеження на ВІЛ, починаючи з квітня, відчутно зросла. Про це розповідає піар-менеджерка ГО «Відродження нації» Ірина Кравець.

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи 10:49

Низку важливих рішень щодо життєдіяльності Чернігівщини в умовах воєнного стану прийняли сьогодні депутати у ході пленарного засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини