Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 травня, 17:12:22

В’ячеслав Чаус: Культурний фронт надважливий для нашої перемоги

01.11.2022   15:21Агенцiя

Внаслідок військового вторгнення російської федерації в області зруйновано або пошкоджено 69 закладів культури: це музеї, бібліотеки, школи мистецтв та будинки культури. Втім, попри все митці продовжують працювати.

Сьогодні нагальні питання галузі обговорювали на розширеній колегії Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації за участі начальника ОВА В’ячеслава Чауса.
    «Культурний фронт надважливий для нашої перемоги. Однак, попри величезний потенціал наших митців, цей фронт на Чернігівщині навіть не відкрито», - зауважив В’ячеслав Чаус.
Він принагідно представив зібранню свого радника та очільника Громадської ради «Єдиний мистецький простір» Олександра Лаптія.
    «Я - представник акторського мистецтва. Втім, буду радий стати в нагоді у будь-якій іншій сфері. Увійти у курс справ мені допомагає профільний Департамент ОВА. Відкритий до співпраці», - зауважив Олександр Лаптій.
 Учасники засідання, як того вимагає процедура, проголосували про присвоєння, підтвердження звання «народний аматорський» та «зразковий аматорський» творчим колективам області. Утім зійшлися на думці, що цю процедуру варто скасувати, відповідні пропозиції будуть готувати до Мінкульту.
Також виникла ідея щодо виявлення та підтримки місцевих талантів, яку можна спробувати втілити до завершення бойових дій в країні.
    «Лише незаангажовані погляди та спільна мета дозволять досягнути успіху. Покладаю великі сподівання на новий формат взаємодії», - підсумував В’ячеслав Чаус.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

 

Останні новини Чернігівщини

Як студенти вивчають інновації для сталого відновлення міста?

Як студенти вивчають інновації для сталого відновлення міста? 15:16

Студенти НУ “Чернігівська політехніка” відвідали 3 практичних курси на базі Центру стартапів та інновацій “Перемога”, де отримали навички з 3D моделювання та друку, роботи з CNC верстатами (з числовим комп’ютерним програмуванням) та ресайклінгу пластику типу HDPE та LDPE

Куди та з якими документами звертатися, щоб отримати статус учасника бойових дій

Куди та з якими документами звертатися, щоб отримати статус учасника бойових дій 15:10

Відповідно до чинного українського законодавства до ветеранів війни належать учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники війни.

“Що відбувається”: відбулася прем’єра спільного проєкту Медіабази.Чернігів та Суспільне 15:07

22 травня відбулась прем'єра нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?” – спільного проєкту “Суспільне Чернігів”, регіонального хабу Інституту масової інформації “Медіабаза.Чернігів” та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Мартін Єґер: Займатися сферою культури під час війни треба більше, ніж в мирний час 13:17

Зауважив Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччини в Україні під час сьогоднішнього візиту до області.

Допомагаємо українській системі охорони здоровʼя підготуватися до третьої зими під час війни: ВООЗ встановлює модульні котельні в лікарнях 12:19

Попри системні виклики в Україні триває підготовка до наступної зими, аби забезпечити функціонування української системи охорони здоров’я й надалі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини