Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 1 грудня, 01:21:50

В’ячеслав Чаус: Культурний фронт надважливий для нашої перемоги

01.11.2022   15:21Агенцiя

Внаслідок військового вторгнення російської федерації в області зруйновано або пошкоджено 69 закладів культури: це музеї, бібліотеки, школи мистецтв та будинки культури. Втім, попри все митці продовжують працювати.

Сьогодні нагальні питання галузі обговорювали на розширеній колегії Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації за участі начальника ОВА В’ячеслава Чауса.
    «Культурний фронт надважливий для нашої перемоги. Однак, попри величезний потенціал наших митців, цей фронт на Чернігівщині навіть не відкрито», - зауважив В’ячеслав Чаус.
Він принагідно представив зібранню свого радника та очільника Громадської ради «Єдиний мистецький простір» Олександра Лаптія.
    «Я - представник акторського мистецтва. Втім, буду радий стати в нагоді у будь-якій іншій сфері. Увійти у курс справ мені допомагає профільний Департамент ОВА. Відкритий до співпраці», - зауважив Олександр Лаптій.
 Учасники засідання, як того вимагає процедура, проголосували про присвоєння, підтвердження звання «народний аматорський» та «зразковий аматорський» творчим колективам області. Утім зійшлися на думці, що цю процедуру варто скасувати, відповідні пропозиції будуть готувати до Мінкульту.
Також виникла ідея щодо виявлення та підтримки місцевих талантів, яку можна спробувати втілити до завершення бойових дій в країні.
    «Лише незаангажовані погляди та спільна мета дозволять досягнути успіху. Покладаю великі сподівання на новий формат взаємодії», - підсумував В’ячеслав Чаус.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

 

Останні новини Чернігівщини

Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівщини

Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівщини 16:38

Вчергове окупанти поцілили по прикордонню Чернігівщини і Сумщини.

До уваги мешканців Чернігова і району!

До уваги мешканців Чернігова і району! 16:33

Сьогодні з 16:30 до 20:00 будуть проводитися нічні стрільби з використанням автоматичної стрілецької зброї на полігоні на околицях міста.

Як вимушені переселенці допомагають Менській громаді. Історія Світлани 14:51

Якщо людина мала сильну громадську свідомість та позицію до того, як почалось повномасштабне вторгнення, то вона її не позбувається і тепер, а навпаки - максимально адаптується в умовах війни на новому місці і допомагає громаді, яка її прийняла.

 Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД?

Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД? 11:06

За 9 місяців цього року в Чернігівській області виявлено 265 нових випадків ВІЛ-інфекції. В порівняні з минулими роками, ця цифра не збільшилась. Але вона могла би бути меншою, якби не бойові дії на нашій території. Війна – це завжди кров. А кров - один із можливих шляхів передачі ВІЛ. Тому кількість звернень в області щодо обстеження на ВІЛ, починаючи з квітня, відчутно зросла. Про це розповідає піар-менеджерка ГО «Відродження нації» Ірина Кравець.

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи 10:49

Низку важливих рішень щодо життєдіяльності Чернігівщини в умовах воєнного стану прийняли сьогодні депутати у ході пленарного засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини