В Чернігівському облмуздрамтеатрі відновила роботу «Біла сцена»
Ще у 2018 році в театрі з метою створення нових, більш широких можливостей для реалізації сучасних творчих проектів в експериментальному просторі були проведені масштабні роботи щодо облаштування додаткового сценічного майданчика, який і отримав назву «Біла сцена».
У грудні 2020 року на ній відбувся прем'єрний показ вистави «Саронська квітка, або Інша сторона гріха» за творами Лесі Українки, яка стала дебютом на чернігівській сцені режисера Дениса Федєшова. І от сьогодні, 18 вересня 2022 року, коли на сході і півдні України точаться жорстокі бої, а в прикордонних регіонах щодня лунають повітряні тривоги, артисти Чернігівського драмтеатру ім. Т.Г.Шевченка, прагнучи робити свій творчий внесок у культурне життя громади, запропонували глядачам цю філософську притчу.
Переосмислені автором постановки біблійні сюжети спонукають кожного вибудувати власне протистояння ницим сторонам людського буття – морального виправдання будь-яких злочинів та ствердитись на засадах загальнолюдських цінностей. Глядачі, зворушені глибоким духовним змістом вистави, натхненною грою, дружними оплесками стоячи дякували виконавцям та вітали їх квітами.
Хочеться вірити, що створена режисером і акторами нашого театру художньо-філософська оповідь про сутність суспільно-етичних взаємин знову й знову справлятиме на глядачів глибокий емоційний вплив, спонукатиме їх до роздумів над важливістю духовного розвитку особистості в сучасному світі.
Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної частини театру
Останні новини Чернігівщини
Реконструкція тепломереж на вулиці Коцюбинського та проспекті Перемоги не впливає на подачу тепла й гарячої води споживачам КП «Теплокомуненерго» 09:15
Комунальне підприємство «Теплокомуненерго» повідомляє, що роботи з реконструкції теплових мереж на вулиці Коцюбинського та проспекті Перемоги виконуються у відповідності до умов договору з підрядною організацією.
Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 08:41
Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.
За підтримки Латвії у Чернігові запрацювало оновлене педіатричне відділення та Центр захисту прав людини 08:20
У Чернігівській центральній районній лікарні відкрили оновлене педіатричне відділення. Цей проєкт реалізувала благодійна організація «Tavi draugi» коштом Уряду Латвії.
У Прилуках поліцейські відзначили ліцеїстку, яка повідомила про спробу ворожого вербування 17:50
Начальник Прилуцького районного відділу поліції Василь Ободовський разом із начальницею сектору «Служба освітньої безпеки» Яною Гуменною відзначили ученицю місцевого ліцею Ангеліну Гришину.