Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 15 січня, 17:26:20

Повернення до невмирущої класики. У Чернігівському драмтеатрі пройшла вистава "Кайдашева сім'я"

13.09.2022   20:12Агенцiя

Наступним кроком шевченківців щодо відродження повноцінної творчої діяльності театру стало звернення до вистави, яка багато років поспіль не сходить зі сцені Чернігівського драмтеатру ім. Шевченка.

Це музична комедія «Кайдашева сім’я» за твором класика української драматургії Івана Нечуя-Левицького. Поставлена у 2009 році режисером, заслуженим діячем мистецтв України Вірою Тимченко, ця яскрава й глибокозмістовна вистава полюбилася чернігівському глядачеві і продовжує збирати чисельну глядацьку аудиторію.

У листопаді 2018 року на XIV Міжнародному фестивалі жіночої творчості імені М.К.Заньковецької у Ніжині за високу індивідуальну майстерність диплом у номінації «За кращу жіночу роль другого плану» отримала заслужена артистка України Любов Колесникова за виконання ролі Баби Палажки у виставі «Кайдашева сім’я». А в грудні цього ж року шевченківці всоте представили глядачам цей невмирущий шедевр вітчизняної драматургії.

Упродовж тривалого життя цієї класичної вистави змінилося декілька поколінь акторів, задіяних у її постановці. Ось і тепер, аби поновити її показ, необхідно було підібрати заміну артистам, які з різних причин вибули з театральної трупи, зробити введення нових виконавців.

Але як же приємно було глядачам зустрітися цього недільного вечора зі своїми давно знайомими улюбленими акторами у ролі колоритних героїв спектаклю, зокрема, заслужені артисти України Антоніна Баглій, Любов Колесникова, Олександр Куковєров, Наталія Максименко, артисти Світлана Бойко, Петро Великий, Наталія Гнатенко, Валентин Корінь, Микола Лемешко, Ксенія Макієвська, Микола Мироненко. Своєрідним дебютом у цій вистави став виступ молодих артистів Станіслава Аракільяна, Павла Дубового, Оксани Ленчевської, Олексія Трішкіна.

Після завершення вистави глядачі, захоплено аплодували виконавцям, дякуючи за чудову гру і подарований гарний настрій.

Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної частини театру

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 14:46

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея»

Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея» 10:33

«Ідея» – найбільший приватний заклад позашкільної освіти в Ніжині, який являє собою безпечне, комфортне та сучасне середовище для навчання та розвитку дошкільнят і школярів.

Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн

Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн 10:31

Рішеннями виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 січня погоджено чергові виплати власникам пошкоджених квартир і приватних житлових будинків унаслідок останніх ударів російської федерації по території міста Чернігова.

15 січня: цей день в Україні і світі

15 січня: цей день в Україні і світі 08:27

День 1422 Російська агресія - Day 1422 Russian aggression

Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40

Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини