Вихованці Ніжинської хореографічної школи передали кошти на ЗСУ
6 вересня на початку оперативної наради при міському голові відбулася зворушлива подія.
Вихованці Ніжинської дитячої хореографічної школи разом з незмінним керівником закладу Галиною Тимошенко передали кошти, що зібрали власними силами, на ЗСУ.
Міський голова Олександр Кодола зазначив: «Сьогодні мені приємно вітати в стінах міської ради наших гостей - талановитих діток, вихованців Ніжинської дитячої хореографічної школи.
Галина Львівна, разом зі своїми учнями, вирішили передати благодійну допомогу на потреби Збройних Сил України. Щиро дякуємо батькам та вчителям за виховання гідного майбутнього нашої держави»

Ніжинська міська рада
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15
Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.
Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10
10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:15
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.