Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 червня, 03:49:56

До Дня Незалежності України оголошено переможців мистецького онлайн-конкурс «Разом Переможемо»

01.09.2022   10:02Агенцiя

Впродовж трьох місяців тривав мистецький онлайн-конкурс "Разом Переможемо".

Чернігівським обласним філармонійним центром фестивалів та концертних програм, Чернігівським обласним молодіжним театром спільно з волонтерським рухом «ІдеЯ+Ти», театром естради «Феєрія», творчо-спортивним об’єднанням «Шико», громадською організацією «Дія Слова», центром культурних традицій «Етнос» та Любецьким будинком культури до Дня Незалежності України підбито підсумки відкритого авторського мистецького онлайн-конкурсу «Разом Переможемо», який проводився з 26 травня по 24 серпня.

Метою конкурсу стало виявлення митців, зокрема, авторів-виконавців, письменників, художників та фотохудожників, які присвятили свою творчість героїчному спротиву у переможній боротьбі України з російською навалою.

Крім того, в умовах широкомасштабної російсько-української війни конкурс надав можливість активізувати роботу закладів культури області, творчих колективів та окремих виконавців та створив культурний плацдарм для майбутньої перемоги.

У конкурсі брали участь 89 конкурсантів різних вікових категорій з різних куточків Чернігівщини та інших міст.  А саме: з міст Чернігова, Прилуки, Ніжина, Новгород-Сіверського, Бахмача, Борзни, Городні, Мени, Семенівки, селищ Козельця та Олишівка, сіл Новий Білоус, Анисів, Количівка Чернігівського району. Також до конкурсу долучились митці з міст Києва та Дніпро, а також жителі Чернігівської області, які тимчасово виїхали до міст Меннінген та Мюнхен ( Німеччина).

Усі творчі роботи учасників конкурсу присвячено героїзму Збройних Сил України, бійцям територіальної оборони та волонтерам.

ПЕРЕМОЖЦІ
відкритого авторського мистецького онлайн-конкурсу «Разом Переможемо»:

Номінація: «РОЗМОВНИЙ ЖАНР, ЧИТЦІ»


Лауреати I ступеня ( старша вікова категорія)

Марина Ходот (смт Олешівка, Чернігівський район)

Наталія Вовкушівська (м. Бахмач, Чернігівська область)

Анна Дмитрук (м. Чернігів)

Лауреати  II ступеня (старша вікова категорія)

Євгенія Коніщева (м. Чернігів)

Людмила Тютюнник (м. Борзна, Чернігівська область)

Лауреати III ступеня (старша вікова категорія)

Сергій Карась (псевдонім Семар)

Лауреати I ступеня (середня вікова категорія)

Дарина Миколаєнко ( м. Прилуки, Чернігівська область)

Діана Шапар (м. Прилуки, Чернігівська область)

Марія Василенко (м. Прилуки)

 

Номінація  «АВТОРСЬКА ПОЕЗІЯ»

Лауреати I ступеня (старша вікова категорія)

Надія Герасимова (с. Количівка, Чернігівський район)

Анна Дмитрук (м. Чернігів)

Ганна Демиденко (м. Чернігів)

Лідія Міщенко (м. Прилуки, Чернігівська область)

Тетяна Власова (м. Прилуки, Чернігівська область)

Наталія Маринчак (м. Прилуки, Чернігівська область)

Лауреати II ступеня (старша вікова категорія)

Ірина Антипенко (м. Прилуки, Чернігівська область)

Тетяна Пльосна (м. Чернігів)

Лауреати III (старша вікова категорія)

Сергій Карась (псевдонім Семар) ( м. Чернігів)

Лауреати I ступеня (молодша вікова категорія)

Маргарита Гойварц (м. Чернігів)

 

Номінація «ПРОЗА»

Лауреат I ступеня (старша вікова категорія)

Юрій Соколов (м. Чернігів)

Анна Дмитрук (м. Чернігів)

Лауреат II ступеня (старша вікова категорія)

Богдана Короваєва (м. Чернігів)

 

Номінація «ВОКАЛЬНИЙ ЖАНР»

Лауреати I ступеня (молодша вікова категорія)

Маргарита Гойварц (м. Чернігів)

Радміла  Даниленко (м. Чернігів)

Лауреати I ступеня (середня вікова категорія)

Анастасія Лісовська (смт Козелець, Чернігівський район)

Яніна Меженна (м. Чернігів)

Лауреати I ступеня (старша вікова категорія)

Роман Москаленко (м. Чернігів)

Дмитро Колосов (м. Дніпро, Дніпропетровська область)

Діана Філіпська (м. Дніпро, Дніпропетровська область)

Галина Линник (м. Дніпро, Дніпропетровська область)

Олександра Шаповалова (м. Дніпро, Дніпропетровська область)

Олександр Бендрик (м. Городня)

Світлана Вертебна (м. Чернігів)

Тетяна Якубець (м. Чернігів)

Андрій Колот (м. Ніжин)

Олександра Гнатенко (смт Козелець, Чернігівський район)

Вокальне тріо « Вербена» Козелецького будинку культури у складі: Олександри Гнатенко, Оксани Сошенко, Олени Дворник

Олена Сушко (м. Київ)

Лауреати II ступеня (старша вікова категорія)

Інна Карцева (м. Прилуки, Чернігівська область)

Марина Ходот (смт Олишівка, Чернігівський району)

Віктор Погуляй (м. Прилуки, Чернігівська область)

Анатолій Ревко (с. Виблі, Куликівської громади, Чернігівський район) Вокальний дует у складі Олександра Бендерикі і Олени Хихлухи (м. Городня, Чернігівського району)

Чоловічий квартет будинку культури (с. Виблі, Куликівська громада, Чернігівського району)

Лауреати III ступеня (старша вікова категорія)

Вокальний ансамбль « Городняночка» (комунальна установа « Центр надання соціальних послуг» Городняської міської ради, Чернігівська область)

Сергій Волошин (с. Новий Білоус, Чернігівський район)

Сергій Карась (псевдонім Семар) (м. Чернігів)

 

Номінація: «ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ЖАНР»

Лауреати I ступеня

Інструментальний колектив ансамбль « Восьма нота» дитячої музичної школи ім. Л.М. Ревуцького, керівник Алла Кіндзерська (м. Прилуки , Чернігівська область)

Дует бандуристок «DEDE NOVA» у складі Юлії та Аліни Деденових (м. Мена, Чернігівська область)

Лариса Забара (м. Чернігів)

Мирослава Негода (с. Анисів, Чернігівський район)

Лауреати II ступеня

Олександр Скрипченко (м. Новгород-Сіверський, Чернігівська область)

Валерій Хроколов (м. Новгород-Сіверський, Чернігівська область)

 

Номінація «ДЕКОРАТИВНО - ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО»

Лауреати I ступеня (старша вікова категорія)

«Бахмацький базовий будинок культури» Бахмацької міської ради (Чернігівська область)

Ольга Селюкова (м. Семенівка, Новгород-Сіверського району, Чернігівська область)

Тетяна Пастушак (смт Олишівка, Чернігівський район, Чернігівська область)

Богдана Караваєва (м. Чернігів)

Євгенія Барок (м. Чернігів)

Лауреати II ступеня (старша вікова категорія)

Ольга Луговська  (м. Новгород-Сіверський, Чернігівська область)

Любов Філоненко (м. Городня, Чернігівська область)

Людмила Петлай (м. Городня, Чернігівська область)

Родина Герасименко (мати - Наталія Герасименко, донька – Вікторія Герасименко, бабуся – Олена Козарно)

Лауреат I ступеня (молодша вікова категорія)

Вікторія Клименок (смт Олишівка, Чернігівський район, Чернігівська область).

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
за повідомленням організаторів онлайн-конкурсу

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині майже 267 тис. пацієнтів отримали ліки проти серцево-судинних захворювань за програмою “Доступні ліки” 15:25

“Доступні ліки” – це програма, за якою українці з хронічними захворюваннями можуть отримувати необхідні ліки та медичні вироби безоплатно або з частковою доплатою. Їх вартість напряму аптеці відшкодовує Національна служба здоров’я України. Програма дозволяє зменшити фінансове навантаження на пацієнтів та збільшити доступність ліків.

Конфлікт “двовладдя” в Чернігові: яку участь в цьому приймають локальні медіа 15:18

Низка чернігівських медіа та пабліків в соціальних мережах вже понад півтора роки втягнута у протистояння між Чернігівськими міською радою та міською військовою адміністрацією. Це відображається на матеріалах видань, які присвячені висвітленню позицій сторін. Хто на чиєму боці, - розбираємося у цьому блозі.

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне”

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне” 15:11

Психічні травми у військових та цивільних, постраждалих від війни, — проблема масштабна, яка не зникне після завершення бойових дій. Радше варто очікувати, що насліки невидимих поранень тільки посилюватимуться та набуватимуть інших проявів. На цьому наголошує директорка Центру психічного здоровʼя та реабілітації ветеранів “Лісова поляна” Ксенія Возніцина.

Від фізичної до продовольчої безпеки: начальник ОВА відвідав Бахмацьку громаду 15:05

Свій робочий візит до Бахмацької ТГ начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус у супроводі начальника Ніжинської РВА Григорія Ковтуна та голови громади Павла Шимка розпочав із одного з навчальний закладів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини