Вогні Новорічної ялинки запалять у Чернігові 22 грудня
«Мороз-парад», урочисте запалення вогнів головної ялинки, ковзанка в міському Парку культури та відпочинку – ці та інші атрибути Нового року вже готуються в Чернігові.
Як зазначив у ході засідання організаційного комітету з питань підготовки і проведення Новорічних свят та Різдва Христового заступник міського голови – керуючий справами виконкому Станіслав Віхров, святкова атмосфера у місті – справа спільна. «Сподіваємося, що кожен докладе зусиль, щоб прикрасити Чернігів до улюблених новорічних свят. Це і оформлення вітрин, і святкова ілюмінація, і виготовлені власноруч новорічні прикраси», - зазначив голова оргкомітету.
До 19 грудня будуть прикрашені всі ялинки, які традиційно встановлюються в мікрорайонах обласного центру.
22 грудня традиційним маршрутом від першої школи до Красної площі пройде карнавальна хода новорічних і казкових персонажів «Мороз-парад», а потім за участю міського голови Олександра Соколова будуть запалені вогні головної ялинки Чернігова.
Із настанням морозної погоди на території Центрального парку культури та відпочинку для любителів активного дозвілля влаштують каток.
У ніч із 31 грудня на 1 січня біля головної ялинки чернігівців розважатимуть місцеві творчі колективи й виконавці.
Детальна програма Новорічних і Різдвяних свят найближчим часом буде розміщена на офіційному веб-сайті міської ради в рубриці «святкові заходи».
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.