Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 13 вересня, 15:21:13

У Прилуках триває акція "Ворожу літературу на макулатуру, а гроші - на ЗСУ"

04.08.2022   09:35Агенцiя

До 21 серпня у Прилуках збирають книжки, написані мовою агресора. Про це повідомляє відділ культури і туризму Прилуцької міської ради.

З 25 липня до центрів збору містяни принесли понад 200 російськомовних книжок.

Зазначається, що збір книг триває до 21 серпня у центрах збору літератури:
‌✔️міський Будинок культури (вул. Юрія Коптєва, 28. Службовий вхід, щодня з 09.00 до 21.00)
‌✔️міська центральна бібліотека імені Любові Забашти (вул. Котляревського, 65. З неділі до четверга з 09.00 до 17.00)
✔️‌міська бібліотека для дітей ім. П. Білецького-Носенка (вул. Київська, 257. З неділі до п'ятниці з 09.00 до 17.00)
‌✔️міська бібліотека ✓2 (вул. Короленка, 8. З понеділка до п'ятниці з 09.00 до 17.00)
‌✔️міська бібліотека ✓3 (вул. Вавілова, 22. З неділі до четверга з 09.00 до 17.00)
✔️міська бібліотека ✓4 (в/м 12, філія міського Будинку культури. З понеділка до п'ятниці з 09.00 до 17.00)

Останні новини Чернігівщини

Мінрозвитку оголошує відбір проєктів, фінансування яких може здійснюватися за кошти, залучені в рамках спільних з ЄІБ проєктів 11:23

Розпочато відбір проєктів, реалізація яких буде здійснюватися за рахунок «Програми відновлення України ІІІ» (Транш В) та нерозподілених залишків коштів програм «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» та «Програма з відновлення України».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:19

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 10 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Ультразвукова діапедевтика в практиці лікаря первинної ланки при урологічній патології 10:02

Урологічні хвороби залишаються однією з основних проблем в Україні.

Поліція Чернігівщини перекрила канал незаконного переправлення військовозобовʼязаних через державний кордон 09:37

Поліцейські припинили діяльність міжрегіональної злочинної групи, яка нелегально переправляла військовозобовʼязаних чоловіків за межі України. Вартість «послуги» сягала 6000 доларів з однієї особи. Фігурантів, причетних до організації незаконного перетину кордону, затримали та повідомили їм про підозру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини