Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 05:56:37

Ще одна парафія на Менщині перейшла до Православної церкви України

20.06.2022   13:01Агенцiя

До переліку церковних парафій Православної церкви України додалася ще одна церковна громада Менщини, яка відмовилася від підпорядкування УПЦ.

Як повідомив на своїй сторінці в Фейсбуці відомий чернігівський історик та журналіст, уродженець Менщини Сергій Павленко, 19 червня після Божественної літургії в парафіяльному храмі Городища відбулися збори релігійної громади. З присутніх 118 вірян за перехід до ПЦУ проголосували 110, вісім утримались. Настоятель Михайлівської церкви отець Павло (Кириленко) підтримав вибір своїх парафіян.

Ця подія не була неочікуваною для жителів Городища. Вони вже давно замислювалися над необхідністю вибору на користь ПЦУ. Особливо гостро постало це питання після 24 лютого – дня повномасштабного вторгнення росії. А подібний вибір, який зробили ряд церковних громад Менщини (Дягови, Садового, Нових Бродів та Блистови), лише все прискорив.

– Трохи не сподівалася, що буде так, – каже жителька Городища Ірина Руденко. – Батюшці респект! Багато залежало від нього. Вірю, що так буде і в усій Україні. Бо нас захищають наші діти, а ми повинні підтримувати їх тут. Ото всі разом і поборемо!

Сусіди.сіті

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.