Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 червня, 01:45:49

У Чернігові відбувається виставка карикатур про війну

03.06.2022   13:25Агенцiя

«Російський військовий корабель, іди на х…» Саме з такою назвою у Чернігові триває міжнародна виставка карикатур, присвячена війні в Україні. Ідея належить активістам із Миколаєва та Одеси.

— На заклик наших колег-партнерів із туристичної галузі південного регіону щодо організації виставки карикатур про війну сьогодення відгукнулися художники багатьох європейських країн, — розповів начальник управління культури та туризму Чернігівської міської ради Олександр Шевчук. — Тут також представлені роботи митців з Індії, і, навіть, з білорусі та росії.

На думку Олександра Шевчука, художники в своїх роботах «прославляють» карлика путіна та російський корабель, який успішно пішов на дно. Карикатури є певною мистецькою зброєю, яка розкриває настрій світової спільноти щодо війни в Україні та загальне несприйняття російської федерації. Художники висміюють дії рашистів, проте, навіть через призму карикатур, чітко дають зрозуміти, наскільки серйозна ситуація у нашій країні.

На виставку щодня приходить багато людей. Своїх студентів на екскурсію запросила і доцент кафедри філософії та культурології Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка Марина Каранда.

— Шаржі надихнули мене прочитати невеличку інтерактивну лекцію для студентів. Списалися в соціальних мережах та вирішили сюди завітати, — говорить викладачка.

Карикатури вразили студентів різними стилями виконання, а також особливим поглядом на війну. Поряд малюнки як від професійних майстрів, так і небайдужих людей.

— Уважно роздивившись художні твори. відразу розумієш, що весь світ думає про Україну не як про жертву конфлікту, а як про героїчну націю, що змінює перебіг історії, — додала Марина Каранда.

Виставка настільки зацікавила чернігівців, що місцеві організатори планують звернутися до своїх колег з проханням продовжити її показ в інших населених пунктах Чернігівської області, що постраждали від підлих, мерзенних рашистів.

АрміяInform

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини