Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 28 травня, 05:16:48

У Чернігові відбувається виставка карикатур про війну

03.06.2022   13:25Агенцiя

«Російський військовий корабель, іди на х…» Саме з такою назвою у Чернігові триває міжнародна виставка карикатур, присвячена війні в Україні. Ідея належить активістам із Миколаєва та Одеси.

— На заклик наших колег-партнерів із туристичної галузі південного регіону щодо організації виставки карикатур про війну сьогодення відгукнулися художники багатьох європейських країн, — розповів начальник управління культури та туризму Чернігівської міської ради Олександр Шевчук. — Тут також представлені роботи митців з Індії, і, навіть, з білорусі та росії.

На думку Олександра Шевчука, художники в своїх роботах «прославляють» карлика путіна та російський корабель, який успішно пішов на дно. Карикатури є певною мистецькою зброєю, яка розкриває настрій світової спільноти щодо війни в Україні та загальне несприйняття російської федерації. Художники висміюють дії рашистів, проте, навіть через призму карикатур, чітко дають зрозуміти, наскільки серйозна ситуація у нашій країні.

На виставку щодня приходить багато людей. Своїх студентів на екскурсію запросила і доцент кафедри філософії та культурології Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка Марина Каранда.

— Шаржі надихнули мене прочитати невеличку інтерактивну лекцію для студентів. Списалися в соціальних мережах та вирішили сюди завітати, — говорить викладачка.

Карикатури вразили студентів різними стилями виконання, а також особливим поглядом на війну. Поряд малюнки як від професійних майстрів, так і небайдужих людей.

— Уважно роздивившись художні твори. відразу розумієш, що весь світ думає про Україну не як про жертву конфлікту, а як про героїчну націю, що змінює перебіг історії, — додала Марина Каранда.

Виставка настільки зацікавила чернігівців, що місцеві організатори планують звернутися до своїх колег з проханням продовжити її показ в інших населених пунктах Чернігівської області, що постраждали від підлих, мерзенних рашистів.

АрміяInform

Останні новини Чернігівщини

Як пережили російську облогу чернігівські музеї? 10:35

Про те, як живуть музеї Чернігівщини рік після повномасштабного вторгнення — читайте у колонці Олі Носко для Суспільне Культура

Ревізори Чернігівщини у Військовій частині А2995 виявили факти недбалого ставлення до  військової служби

Ревізори Чернігівщини у Військовій частині А2995 виявили факти недбалого ставлення до військової служби 10:32

Під час проведення ревізії у Військовій частини А2995 за період з 01.01.2022 по 31.12.2022, встановлено низку порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів та інших порушень фінансової дисципліни на загальну суму понад 9 млн грн, а також неефективних управлінських рішень на суму майже 3 млн грн.

26 травня: Цей день в Україні і в світі

26 травня: Цей день в Україні і в світі 10:25

ДЕНЬ 457 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 457 RUSSIAN AGRESSION

На Новгород-Сіверщині браконьєри завдали збитків рибному господарству на понад 300 тис.грн 15:03

24 травня 2023 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Сектору водної поліції ГУНП області на водоймах Новгород-Сіверського району викрито два грубих порушення Правил рибальства.

Увага! Зміни: вулицю Любецьку перекриють до перетину з вулицею Широкою 14:45

Термін перекриття з 08:00 год 5 червня по 20:00 год. 1 жовтня 2023 року. Відповідне рішення погоджене на виконкомі Чернігівської міської ради сьогодні, 25 травня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини