“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ
"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".
“Перший час ми навіть боялися думати про Лаврова, а зараз дивимось на цього кривавого ідіота і розуміємо, що можемо вже йому протистояти в ідеологічному плані”, – пояснює голова правління ГО “Асоціація лідерів туризму у миколаївській області” Тетяна Чичкалюк.
![“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ “Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/952x1.78/28b0cf51d5e75b53.jpg)
На виставці показали понад 300 карикатур. Участь взяли більш ніж 40 художників з України, Ізраїлю, Польщі, Греції, Німеччини, Білорусії. Румунії, Росії, Індії, Італії, Швеції, Нідерландів, США, Франції, Австрії, Мексики.
![“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ “Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/952x1.78/81fdbdc89d3ea0c5.jpg)
Організатори кажуть, що карикатури надсилали навіть з Росії та Білорусії. Одні художники виступили відкрито, інші – не вказували своє ім’я.
![“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ “Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/952x1.78/3ee783775a2b230f.jpg)
До Чернігова карикатури привезли ГО “Асоціація лідерів туризму Миколаївської області”, Гуманітарний штаб Центру Підтримки Бізнесу, Rоtагу клуб Миколаїв, Rоtагу клуб “Одеса-Рішельє” та Клуб одеських карикатуристів.
![“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ “Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/952x1.78/a913a5169af513dc.jpg)
Також на виставці погасили тематичну марку з конвертом “Асоль вже не та...”, а ще презентували сувенірну монету “Русскій воєнний корабель, іди на ***!” .
![“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ “Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/952x1.78/4b18e7ebe30c407c.jpg)
Наступного разу організатори виставки хочуть долучити до міжнародної творчої акції дітей.
![“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ “Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/952x1.78/2a0d7eed8d885759.jpg)
Виставка триватиме тиждень. Роботи можна подивитися у Туристичному інформаційному центрі з 10:00 до 16:00.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.