Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 листопада, 12:47:57

“У Лукомор’я”

27.11.2012   15:19Агенцiя

На його полотнах оживають казкові та билинні герої. В рамках культурного обміну між нашою областю та АР Крим в галереї Пласт-арт відкрилася виставка джанкойського художника Володимира Литвина. Перегляд представлених на експозиції картин, а їх там 52, підіймає настрій та нагадує про всепереможну силу Добра.

Сходити на виставку – як повернутися в дитинство або послухати казку про Бабу Ягу, Кощія та билинних богатирів. У Чернігові відкрилась несподівано позитивна і просто вражаюча виставка кримського художника Володимира Литвина “У Лукомор’я”.

Сам митець на презентацію виставки, на жаль, не приїхав, але це не завадить трохи про нього розповісти. Народився на Уралі, живе в Криму, в Джанкої. Володимир Литвин – художник за освітою, хоча останні роки працює пожежним. Робота “доба через три” подарувала йому багато вільного часу і, як бачите, він не згаяв його на лінощі та інші характерні для земних людей дурниці.

Хочеться розглядати і вдивлятися довше. Навіть чернігівські художники, які прийшли на виставку, зізнаються, що тут все несподіванка – техніка, стиль, унікальні різьблені рами, які і самі можна вважати витвором мистецтва.

Маловідомий і зовсім некомерційний художник, який вже відійшов від ремесла і відклав пензлі в дальню шухляду, Володимир Литвин повернувся до живопису, читаючи казки власним дітям. Природно, що і першими відвідувачами виставки в Чернігові стали діти – учні художньої школи.

http://chodtrk.com.ua/?p=6822

Останні новини Чернігівщини

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я 11:44

Різдвяний піст щорічно розпочинається 28 листопада, а закінчується на Святвечір – 6 січня. Триває він 40 днів, тому однією з його назв є Мала Чотиридесятниця (Великою є Чотиридесятниця перед Великоднем).

9 ідей, як прикрасити дім до різдвяних свят своїми руками 11:39

Щоб зустріти різдвяні свята у всеозброєнні, потрібно вже восени починати думати про прикрашання будинку. Гірлянди, свічники, різдвяні вінки, ялинка з дощику або гілок – все це створює казковий настрій, змушує вірити в диво і чекати свят з нетерпінням.

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво 11:23

Пеките имбирное, яблочно-карамельное, шоколадное печенье всевозможных форм, украшайте глазурью, дарите друзьям или вешайте на ёлку. Если, конечно, сможете устоять и не съесть всё сразу.

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року 11:03

Тиждень починається з повного місяця, він же напівтіньове місячне затемнення на висхідному місячному вузлі в знаку Близнюки 30 листопада об 11:43 за київським часом, яке відкриває коридор затемнень осінь – зима 2020. Місячне затемнення вносить спотворення в чуттєву сферу, в особисті взаємини, знижує інстинкт самозбереження. Нове входить в наше життя, з'являється необхідність оновитися і залишити старе.