Правоохоронці затримали молодиків у стані сп'яніння та з наркотиками
Під час несення служби на блокпосту, що розташований на в'їзді до міста Чернігова, гвардійці зупинили легковий автомобіль для перевірки.
В ньому знаходилась група людей з ознаками алкогольного чи наркотичного сп'яніння в тому числі й водій. Документи на право керування автомобілем та водійські права водій не пред'явив. На місце події гвардійці викликали слідчо-оперативну групу.
При перевірці автомобіля правоохоронцями було виявлено ймовірно наркотичну речовину у вигляді білого порошку розфасовану в пакети.
Речовини було вилучено та направлено на дослідження, а громадянина передано слідчо-оперативній групі за підозрою у скоєнні злочинів за статтею 130 КУпАП.
Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції; та статтею 307 ККУ. Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів.
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression