Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 лютого, 09:07:09

Новий туристичний сезон. У Чернігові провели Всеукраїнський форум гідів

23.02.2022   08:04Агенцiя

Другий всеукраїнський форум гідів провели 22-го лютого у Чернігові – вперше в офлайн-режимі. Для обміну досвідом в агенції регіонального розвитку зібралися як чернігівські екскурсоводи, так і гості з різних куточків України.

Однією з центральних тем обговорення на форумі став закон України “Про туризм”. Він пройшов перше читання ще наприкінці квітня минулого року, і лише зараз поступово набуває остаточного вигляду. Цей документ має дати відповіді на багато нагальних питань туристичної сфери, кажуть її представники. Наприклад, пропонується створити “Єдиний туристичний реєстр”, який обєднуватиме заклади тимчасового розміщення, туроператорів, турагентів та фахівців туристичного супроводу, тобто гідів.

Гіди, які взяли участь у форумі, могли напряму поспілкуватися з представниками державної агенції розвитку туризму, які мають безпосереднє відношення до створення Закону “Про туризм”, та внести свої пропозиції. Також досвідчені екскурсоводи розповідали своїм колегам про принципи вдалої екскурсії, в тому числі у незвичайних форматах та локаціях.

Серед гостей та спікерів форуму був і керівник школи гідів у Кривому Розі Володимир Казаков. Його спеціальність – індустріальний туризм. На думку Володимира Казакова, оглядини фабрик, шахт і кар’єрів можуть бути не менш цікавим, ніж екскурсії історичними місцями. В індустріального туризму є своя цільова аудиторія, але досвідчений гід може заохотити і більшу кількість людей.

Кращі гіди України в рамках форуму поділилися досвідом та напрацюваннями які допоможуть вдало розпочати новий туристичний сезон. До речі в Чернігові він офіційно стартує наприкінці квітня.

ТРА Новий Чернігів

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу 14:06

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі.

 Є злочин, є вирок, а чи буде покарання?

Є злочин, є вирок, а чи буде покарання? 13:57

«Злочин-вирок-покарання» – узагальнена послідовність кримінального провадження. Змінити цей алгоритм може лише вичерпний перелік винятків, визначений чинним законодавством.

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини 13:53

Прилуцькою окружною прокуратурою встановлено факт протиправної бездіяльності відділу освіти, культури та спорту Парафіївської селищної ради Прилуцького району, що полягає у неподанні до органу охорони культурної спадщини вищого рівня пропозиції про занесення об'єкта культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам'яток України щодо об’єкта культурної спадщини – поселення «Петрушівка - 1» 1 тис. до н.е. (охоронний № 7266-Чр), який занесений до переліку щойно виявлених об’єктів культурної спадщини Чернігівської області.

Лосі, козулі, дикі кабани: як чернігівець Олександр Михайлов ловить диких тварин на фотопастку 10:28

Лосі, козулі, дикі кабани, бобер та різні птахи потрапляють до фотопасток чернігівця Олександра Михайлова. Він — засновник клубу екстремального відпочинку та два роки займається таким хобі як фотополювання. Чи безпечне таке заняття та як зробити фото диких тварин у лісі – читайте далі.

Атрошенко назвав виконувача обов'язків міського голови та розповів як працюватиме міська влада Чернігова 10:23

1 лютого міського голову Чернігова Владислава Атрошенка відсторонили від відповідної посади строком на один рік. Таке рішення 1 лютого ухвалив Львівський апеляційний суд під час розгляду апеляції на рішення Яворівського районного суду, який 7 грудня 2022 року на рік заборонив міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку обіймати свою посаду.