Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 травня, 20:12:04

Новий туристичний сезон. У Чернігові провели Всеукраїнський форум гідів

23.02.2022   08:04Агенцiя

Другий всеукраїнський форум гідів провели 22-го лютого у Чернігові – вперше в офлайн-режимі. Для обміну досвідом в агенції регіонального розвитку зібралися як чернігівські екскурсоводи, так і гості з різних куточків України.

Однією з центральних тем обговорення на форумі став закон України “Про туризм”. Він пройшов перше читання ще наприкінці квітня минулого року, і лише зараз поступово набуває остаточного вигляду. Цей документ має дати відповіді на багато нагальних питань туристичної сфери, кажуть її представники. Наприклад, пропонується створити “Єдиний туристичний реєстр”, який обєднуватиме заклади тимчасового розміщення, туроператорів, турагентів та фахівців туристичного супроводу, тобто гідів.

Гіди, які взяли участь у форумі, могли напряму поспілкуватися з представниками державної агенції розвитку туризму, які мають безпосереднє відношення до створення Закону “Про туризм”, та внести свої пропозиції. Також досвідчені екскурсоводи розповідали своїм колегам про принципи вдалої екскурсії, в тому числі у незвичайних форматах та локаціях.

Серед гостей та спікерів форуму був і керівник школи гідів у Кривому Розі Володимир Казаков. Його спеціальність – індустріальний туризм. На думку Володимира Казакова, оглядини фабрик, шахт і кар’єрів можуть бути не менш цікавим, ніж екскурсії історичними місцями. В індустріального туризму є своя цільова аудиторія, але досвідчений гід може заохотити і більшу кількість людей.

Кращі гіди України в рамках форуму поділилися досвідом та напрацюваннями які допоможуть вдало розпочати новий туристичний сезон. До речі в Чернігові він офіційно стартує наприкінці квітня.

ТРА Новий Чернігів

Останні новини Чернігівщини

З 19 травня в Чернігові громадський транспорт курсуватиме за 9 маршрутами

З 19 травня в Чернігові громадський транспорт курсуватиме за 9 маршрутами 19:44

Громадський транспорт у Чернігові з 19 травня відновить свою роботу після того, як зупинився з першими обстрілами міста.

Укрпошта доставить листи і малюнки сучасним героям

Укрпошта доставить листи і малюнки сучасним героям 19:27

Нині 348 тисяч військовослужбовців, 136 тисяч лікарів та 74 тисяч співробітників ДСНС захищають Україну, рятують життя під обстрілами, гасять пожежі та розбирають завали після бомбардування міст. Героїчно виконуючи свій обов'язок насамперед задля щасливого майбутнього українських дітей, вони заслуговують на підтримку та подяку.

Авіаудар по Десні: загинуло 8 людей, поранені - 12

Авіаудар по Десні: загинуло 8 людей, поранені - 12 14:13

Внаслідок авіаудару, який вранці 17 травня завдали російські війська по селищу Десна, що на Чернігівщині, загинули вісім людей. Ще 12 травмовані.

Безоплатне лікування для онкопацієнтів в умовах війни

Безоплатне лікування для онкопацієнтів в умовах війни 13:02

Під час війни Програма медичних гарантій продовжує працювати, а пацієнти з онкологією можуть безоплатно отримувати лікування, яке забезпечує держава.

Позов прокурора про повернення у державну власність земельної ділянки площею 7 га призначено до судового розгляду

Позов прокурора про повернення у державну власність земельної ділянки площею 7 га призначено до судового розгляду 12:43

Господарським судом Чернігівської області відкрито провадження та призначено до розгляду позов Ніжинської окружної прокуратури про визнання незаконним наказу Головного Управління Держгеокадастру у Чернігівській області, скасування рішення про державну реєстрацію та припинення права власності на земельну ділянку площею понад 7 га, на якій розташована пам’ятка археології місцевого значення.