Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 03:39:46

“Йоганн Штраус та інші” - феєрверк емоцій

14.02.2022   10:27Агенцiя

“Йоганн Штраус та інші” - програма Академічного симфонічного оркестру “Філармонія”, в яку входять популярні твори світової симфонічної класики.

 

Цього року кілька разів вона була представлена публіці під час гастролей колективу в Іспанії і Португалії. 12 лютого 2022 року музиканти оркестру “Філармонія” знову презентували цю програму на рідній сцені Чернігівського обласного філармонійного центру.

Композиції великого австрійського майстра Йоганна Штрауса (сина), автора кількох сотень популярних творів,  які і зараз з перших акордів викликають у любителів музики справжній емоційний підйом, склали основу нинішньої програми. Також у програму увійшли твори Джоакіно Россіні, Едварда і Йозефа Штраусів, Франца фон Зуппе, Жака Оффенбаха, Амількаре Понк’єллі, Херонімо Хіменеса... “Програма “Йоганн Штраус та інші” – життєрадісна і яскрава, - підкреслює художній керівник та головний диригент оркестру “Філармонія”, заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач.

У концертній програмі взяла участь відома українська співачка і педагог, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів Маіна Валеніс. Співпраця Академічного симфонічного оркестру “Філармонія” з пані Маіною триває вже кілька років. Свого часу чернігівські шанувальники музичного мистецтва вже мали змогу познайомитися з творчістю співачки. А цього року вони разом виступали на європейських сценах. “Я завжди з великим задоволенням приїжджаю у Чернігів попрацювати з Миколою Васильовичем Сукачем, з артистами оркестру, - каже Маіна Валеніс. - Ми в чудових взаєминах: під час гастролей щодня разом. І я завжди рада бути не солісткою в оркестрі, а частиною цього оркестру”.

Неповторне сопрано співачки, яскравий артистизм повної мірою розкрилися у музичному шоу “Йоганн Штраус та інші”.

 

Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру

фестивалів та концертних програм

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини