Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 грудня, 11:10:11

У "Будинку книги" можна купити картини-розмальовки по номерах з краєвидами Чернігова

03.02.2022   16:55Агенцiя

Ексклюзивні картини-розмальовки по номерах з краєвидами Чернігова можна придбати у комунальній книгарні нашого міста "Будинок книги". Картини по номерах - це полотно, на якому нанесений малюнок з пронумерованими фрагментами.

 Кожен з них треба зафарбувати фарбою з відповідним номером, що у кінцевому підсумку утворить цілісний малюнок. Популярності такі картини набули ще кілька років тому, що зробило їх дуже актуальним та затребуваним подарунком.   

 У минулому році в "Будинку книги" вперше з'явилися в продажу картини-розмальовки з зображеннями історичних місць Чернігова. 200 картин з двома різними сюжетами розкупили за кілька місяців, тому була замовлена друга партія таких картин.

    - Ми підібрали дві картини маслом чернігівського художника Володимира Наталушка і викупили у нього права на використання зображень його робіт. Після чого замовили у компанії "Ідейка", яка є великим виробником картин за номерами, розробку картин-розмальовок з сюжетами Чернігова. У підсумку компанія виготовила 100 картин з зображенням гармати на фоні Єкатерининського храму на Валу та 100 картин з зображенням Спасо-Преображенського собору. Ми спеціально підбирали осінні мотиви для того, щоб картина була насичена яскравими помаранчевими та жовтими кольорами. Варто відзначити, що ці картини більше ніде не продають окрім "Будинку книги". Це наш ексклюзив. Вартість картин-розмальовок по номерах з чернігівськими сюжетами - 162 гривні. Дешевше ніж інші картини такого ж розміру (40 на 50 см) на 60 гривень. До комплекту входить полотно, акрилові фарби, три пензлики та паперова підказка з номерами, - розказала заступниця директора КП "Будинок книги" Наталія Апанасько.

На сьогоднішній день картини обидва варіанти картин з чернігівськими пейзажами є у наявності. За словами Наталії, чернігівці з задоволенням купують картини-розмальовки, як для себе, так і на подарунок.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36

У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.

На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.

17 грудня: цей день в Україні і світі

17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини