Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 березня, 22:17:52

Олексій Какало. Творчість - сенс життя

03.02.2022   16:22Агенцiя

В Україні добре знають і шанують сучасних професійних художників Чернігівщини. Одним з яскравих її представників був живописець Олексій Васильович Какало (1942-2018), заслужений художник України.

Його виразна творча особистість сформувалась в традиціях української реалістичної школи. Напрацьоване характеризує як майстра широкого тематичного і сюжетного діапазону.
Нова виставка  присвячена 80-річчю від дня  його народження,  дає можливість ознайомитись з  усіма періодами творчої діяльності, що тривала від 1960-х  до поч. 2000-х років і стала значним внеском у розвиток художньої культури Чернігівської краю. У її складі майже сорок творів з фондів музею різних жанрів- пейзаж, портрет, натюрморт, тематична картина.
Створення виставки стало можливим завдяки дружині художника- Вірі Василівні Ткаченко, яка у 2020-2021 роках подарувала музею близько ста творів Олексія Васильовича Какало.
(До фоторепортажу включив фото Олексія за життя та деякі його роботи з архіву)

 

Віктор Кошмал

Останні новини Чернігівщини

До глядачів повернувся “Справжній Я” 13:58

29 лютого 2024 року на прохання глядачів чернігівський театр “23” знову презентував в обласному філармонійному центрі пластичну драму “Справжній Я”.

Бібліотечна зустріч "Лише мумія страждає мовчки" 13:32

27 лютого у читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових у межах засідання клубу "Краєзнавець" з нагоди 100-річчя відкриття седнівських муміфікованих поховань відбулася бібліотечна зустріч "Лише мумія страждає мовчки".

1 березня 2024 року виповнюється 81 роковини Корюківській трагедії

1 березня 2024 року виповнюється 81 роковини Корюківській трагедії 10:27

Селище Корюківка на Чернігівщині було найбільшим населеним пунктом у Європі, який під час Другої світової війни повністю знищили нацисти під час каральної операції.

На Чернігівщині поліцейські затримали учасників наркоугруповання, які заробляли на збуті майже мільйон гривень на місяць 10:23

За результатами понад 20 обшуків правоохоронці вилучили наркотиків психотропів на 800 000 гривень. Організатору та п’ятьом учасникам повідомлено про підозру.

Від відбудови до налагодження економічної спроможності: підприємцям Чернігівщини розповіли про актуальні проєкти 10:20

Регіональний форум «Відновлення економіки Чернігівської області в умовах війни: діалог з бізнесом» відбувся сьогодні в обласному центрі за підтримки Проєкту USAID «Зміцнення громадської довіри (UCBI)»

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини