Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 липня, 13:54:16

Олексій Какало. Творчість - сенс життя

03.02.2022   16:22Агенцiя

В Україні добре знають і шанують сучасних професійних художників Чернігівщини. Одним з яскравих її представників був живописець Олексій Васильович Какало (1942-2018), заслужений художник України.

Його виразна творча особистість сформувалась в традиціях української реалістичної школи. Напрацьоване характеризує як майстра широкого тематичного і сюжетного діапазону.
Нова виставка  присвячена 80-річчю від дня  його народження,  дає можливість ознайомитись з  усіма періодами творчої діяльності, що тривала від 1960-х  до поч. 2000-х років і стала значним внеском у розвиток художньої культури Чернігівської краю. У її складі майже сорок творів з фондів музею різних жанрів- пейзаж, портрет, натюрморт, тематична картина.
Створення виставки стало можливим завдяки дружині художника- Вірі Василівні Ткаченко, яка у 2020-2021 роках подарувала музею близько ста творів Олексія Васильовича Какало.
(До фоторепортажу включив фото Олексія за життя та деякі його роботи з архіву)

 

Віктор Кошмал

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини